Southwest teatab töötajate arvu suurendamisest, et vältida tühistamisi

0

14. märts (UPI) – Southwest Airlines teatas teisipäeval, et suurendab personali ja varustust, et vältida järjekordset massilist tühistamist, mis läheb ettevõttele maksma miljoneid dollareid.

Lennufirma süüdistas talvist ilma ja personaliprobleeme, mille tõttu ta tühistas 2022. aasta viimasel nädalal enam kui 16 000 lendu. Seetõttu teatas Southwest, et ootab esimeses kvartalis kuni 350 miljoni dollari suurust kahjumit.

„Mõistame pühade katkemise põhjustanud algpõhjuseid ja kinnitame oma siseülevaatuse kolmanda osapoole hinnanguga. Nüüd loodame, et vähendame sellise ulatusega sündmuse kordumise ohtu, ”ütles Southwesti tegevjuht Bob Jordan avalduses.

„Järgmiseks talveks valmistuvate tegevuste elluviimine käib hästi – mõned asjad on juba lõpetatud. Tahan tänada meie töötajaid ja kliente nende kannatlikkuse ja armu eest ning oleme otsustanud luua veelgi tugevama lennufirma.

Transpordiamet teatas jaanuaris, et uurib vedajat, et teha kindlaks, kas ta broneeris ebaseaduslikult reisijad ilma majutamiseks mõeldud lendudeta.

“DOT on algfaasis Southwest Airlinesi puhkuseprobleemide põhjaliku ja põhjaliku uurimise algfaasis, mis ajas miljoneid luhtuma,” ütles pressiesindaja CNN-ile ja NBC Newsile. “DOT on Southwestile selgeks teinud, et ta peab tagama õigeaegsed tagasimaksed ja hüvitised ning võtab Southwesti vastutusele, kui ta seda ei tee.

“DOT uurib ka seda, kas Southwesti juhid tegelevad lendude ebarealistliku ajakavaga, mida föderaalseaduse kohaselt peetakse ebaausaks ja petlikuks tavaks.”

18. jaanuaril kutsus Southwest Airlinesi pilootide assotsiatsiooni president Casey Murray üles andma streikimise loa hääletust, viidates pilootide lepinguläbirääkimiste edenemisele. Ametiühing seadis streikimise loa hääletuse 1. maiks, et anda klientidele korralikud hoiatused ja võimaldada liikmetel läbirääkimisteks valmistuda, jääb toppama.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply