Stanfordi Ülikool vabandab kohtuniku ees, keda süüdistasid õppejõud

0

Stanfordi ülikooli president Marc Tessier-Lavigne ja õigusteaduskonna dekaan Jenny Martinez vabandasid kohtunik Kyle Duncani ees pärast seda, kui üliõpilased ja õppejõud teda Föderalistide Seltsi üritusel aitasid.

Liiges avaldus Tessier-Lavigne ja Martinez ütlesid viienda ringkonna kohtunikule: “Kirjutame, et vabandada teie hiljutise kõne katkestamise pärast Stanfordi õigusteaduskonnas.”

“Nagu meie kogukonnale juba teatati, oli juhtunu vastuolus meie sõnavabaduse poliitikaga ja meil on väga kahju kogemuse pärast, mida meie ülikoolilinnakut külastades kogesite,” jätkas.

Vabandus tuli pärast seda, kui mitmed üliõpilased ja ülikooli mitmekesisuse, võrdsuse ja kaasatuse dekaan Tirien Steinbach sõimas Duncani ega lubanud tal sõna võtta. Kohal oli veel vähemalt kolm õppejõudude liiget, kes lubasid kohtuniku maha karjuda.

Kohtunik Duncani üritus Stanfordis alates Eetika ja avaliku poliitika keskus peal Vimeo.

“Töötajad, kes oleksid pidanud ülikooli poliitikat jõustama, ei suutnud seda teha ja sekkusid selle asemel sobimatul viisil, mis ei ole kooskõlas ülikooli pühendumusega sõnavabadusele,” seisab kirjas. “Astume samme tagamaks, et midagi sellist enam ei korduks.”

Kirjas ei kirjeldata üliõpilaste või õppejõudude suhtes kohaldatavaid distsiplinaarmeetmeid, mida Duncan nõudis intsidendi järel – sealhulgas Steinbachi vallandamine, kes tõi kuueminutilise ettevalmistatud monoloogi.

Duncan vastuseks kirja kättesaamisele rääkis Rahvuslik ülevaade“Ma hindan eriti vabanduses sisalduvat olulist tunnustust, et “töötajad, kes oleksid pidanud ülikooli poliitikat jõustama, ei suutnud seda teha ja sekkusid selle asemel sobimatul viisil, mis ei ole kooskõlas ülikooli pühendumusega sõnavabadusele.””

“Eelkõige arvestades meeleavaldajate poolt minu poole suunatud viha sügavust, oli administraatorite käitumine täielikus vastuolus õigusteaduskonna missiooniga koolitada tulevasi pingi ja baari liikmeid,” jätkas Duncan, enne kui kutsus kooli välja samalaadne dokument. vabandus õigustudengite ees, kes kutsusid ta Stanfordi föderalistide seltsi peatükki esinema.

“Vabandus lubab astuda samme tagamaks, et selline häire ei korduks,” lõpetas kohtunik. «Arvestades juhtunu häirivat iseloomu, on vajalikud selgelt konkreetsed ja kõikehõlmavad sammud. Ootan huviga, milliseid meetmeid kavatseb Stanford võtta, et taastada intellektuaalse vabaduse kultuur.

Breccan F. Thies on Breitbart Newsi reporter. Saate teda Twitteris jälgida @BreccanFThies.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply