Steinem: võrdsust ei saavutata enne, kui mehed “kasvatavad imikuid ja väikseid lapsi sama palju kui naised”

0

Aktivist ja kirjanik Gloria Steinem ütles kolmapäeval MSNBC saates “Morning Joe”, et soolist võrdõiguslikkust ei saavutata enne, kui mehed kasvatavad lapsi sama palju kui naised.

Endine välisminister Hillary Clinton küsis: “Gloria, te olete aastakümneid juhtinud tähelepanu sellele, et naised saavad ja teevad täiskohaga tööd tasustatud tööjõus, kuid sageli eeldatakse, et nad jätkavad täiskohaga töötamist tasustamata tööjõus. . Kui vaatate, kus me oleme, ja mõtlete sellele, mis peab juhtuma, et seda päevakorda edasi viia, siis mida te loodate edastada sellele publikule ja kõigile, kes vaatavad?

Steinem ütles: “Kui kaua meil aega on? Mul on hea meel, et alustasime kogu töökontseptsiooniga, sest seni, kuni töö pole kodus võrdselt jagatud, st kuni meesteni, kasvatavad isad imikuid ja väikseid lapsi sama palju kui naised.

Ta lisas: „Lapsed kasvavad üles mõeldes, et mehed võivad olla sama armastavad ja kannatlikud kui naised ning naised võivad olla väljaspool kodu maailmas sama aktiivsed ja saavutused. Nii et ma olen nii tänulik selle kosmoselaeva Maa teemalise konverentsi eest. Loodan, et tõstame oma saidid üles ja kohtusime üksteisega, olenemata sellest.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply