Summers: tõenäoliselt Credit Suisse’i probleemide “nakkuselement”, olen üha enam mures finantsstabiilsuse probleemi pärast

0

Kolmapäeval Bloombergile antud intervjuus väitsid Harvardi professor, majandusteadlane, president Barack Obama ajal riigi majandusnõukogu direktor ja president Bill Clintoni rahandusminister Larry Summers, et Credit Suisse’i probleemides on “tõenäoliselt mingi nakkuse element” ja väitsid. et ta on rohkem mures finantsstabiilsuse probleemi pärast kui kaks päeva tagasi.

Summers ütles: “Credit Suisse’l on olnud pikka aega tõsiseid probleeme. Sellel oli terve hulk ümberpööramisi ja nii seal[‘s] Tõenäoliselt on see nakkuse element, kuid ma arvan, et suurem osa on lihtsalt mitmete probleemide voogude kokkulangemine ja see on kindlasti keeruline ja raske olukord. Paljuski palju keerulisem kui SVB, kuna Credit Suisse’il on keerulised globaalsed tegevused, sellega tegelevad mitmed regulatiivsed jurisdiktsioonid. Niisiis, see on ilmselgelt midagi, mis vajab tähelepanu. Ja ma eeldan, et reguleerivad asutused konsulteerivad üksteisega, konsulteerivad juhtkonnaga edasiste sammude üle seoses Credit Suisse’i olukorraga, mis ilmselt on mõjutanud suurte institutsioonide hinnanguid kogu maailmas ja näib mõjutavat oluliselt ootusi. intressipoliitika tulevasest teest.

Saatejuht David Westin küsis seejärel: “Aga kas meil on praegu probleeme finantsstabiilsusega? Kas olete täna selle pärast rohkem mures kui 48 tundi tagasi?

Summers vastas: “Jah. Arvan, et kuna üha rohkem ettevõtteid on sellesse haaratud, suureneb vajalike lahenduste keerukus ja ulatus. Vaata, see on selline asi, mida võimud on plaaninud alates 2008. aastast. Selles seisnebki korrapärane lahendamine ja kõik see. Selles seisnebki kapital, mida saab päästa. Sellega on seotud suuremad kapitali- ja likviidsusnõuded. Ja mõnes mõttes seisame silmitsi uue režiimi esimeste katsetega ja uuel režiimil ei läinud SVB suhtes nii hästi, selles mõttes, et oli vaja ad hoc tervet komplekti uusi korraldusi. ja me peame vaatama, mis Credit Suisse’is välja tuleb.

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply