SVB tegevjuht Joseph Gentile töötas Lehman Brothersi finantsjuhina enne 2008. aasta kokkuvarisemist

0

Enne Silicon Valley Bankiga (SVB) liitumist 2007. aastal juhtivaks haldusametnikuks (CAO) töötas Joseph Gentile Lehman Brothersi ülemaailmse investeerimispanga finantsjuhina (CFO) enne avalikku kokkuvarisemist 2008. aastal.

Paganlik töötas Lehmanis finantsjuhina, juhtis raamatupidamis- ja finantsvajadusi fikseeritud tulu osakonnas enne tema lahkumist 2007. aastal – vaid aasta enne seda, kui sellest sai üks suurimaid panku, kes 2008. aasta finantskriisi ajal pankroti välja kuulutas.

Alates Lehmanist lahkumisest, enne suurt kokkuvarisemist, töötas ta SVB-s CAO-na.

Pärast asutamist 1983. aastal kukkus tehnoloogiasektorile keskendunud pank SVB eelmisel nädalal kokku, kui paanikas kliendid võtsid ootamatult välja kümneid miljardeid dollareid pärast seda, kui pank teatas umbes 1,8 miljardi dollari suurusest kahjust USA riigikassasse ja hüpoteeklaenudesse tehtud investeeringute müügist. tagatud väärtpaberid.

Lõppkokkuvõttes sulgesid reguleerivad asutused Silicon Valley Banki ja Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC) võttis panga üle kontrolli ja ütles, et nad kaitsevad kindlustatud hoiuseid.

Pühapäeval teatasid USA rahandusministeerium, föderaalreserv ja FDIC, et nad võtavad “otsustavaid samme USA majanduse kaitsmiseks, tugevdades üldsuse usaldust [the U.S.] pangandussüsteem”, tehes esmaspäeval tõhusalt kättesaadavaks hoiused, mis ületavad FDICi 250 000 dollari piiri.

Ajal, mil kollaps 2008. aastal oli Lehman juhtumiuuringute kohaselt suuruselt neljas USA investeerimispank, mille varad olid 639 miljardit dollarit ja võlg 619 miljardit dollarit. SVB oli 2022. aasta lõpus suuruselt kuueteistkümnes pank varasid USA Föderaalreservi andmetel.

Gentile’i seos Lehmani ja SVB-ga on tekitanud arvukalt sotsiaalmeedia ülevõtmisi.

“Nagu ma ütlesin, Lehman 2.0 – kui teie finantsvõimendus on üle 10x++ ja müüte varasid kahjumiga, on see katastroof,” teatas üks Twitteri konto “Stratton Oak”. „Joseph Gentile oli ettevõtte haldusdirektor [SVB]. Enne liitumist 2007. aastal töötas ta Lehman Brothersi Global Investment Banki finantsjuhina.

“See on tõesti ebatavaline,” amitte Twitter säutsus konto nimega “unusual_whales”.

“Saage tuttavaks Joseph Gentile’iga. Ta oli Silicon Valley Banki haldusdirektor,” seisis kontol, enne kui märgiti: “Enne ettevõttega liitumist 2007. aastal töötas ta Lehman Brothersi Global Investment Banki finantsjuhina.”

“Milline kokkusattumus,” rõhutati Twitteri kontol “Wealth Saga”.

“Saage tuttavaks Joseph Gentile’iga. Ta oli Silicon Valley panga haldusdirektor. Enne ettevõttega liitumist 2007. aastal töötas ta Lehman Brothersi Global Investment Banki finantsjuhina,” lisati kontole.

Jacob Bliss on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jbliss@breitbart.com või jälgige teda Twitteris @JacobMBliss.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply