“Ted Lasso” staar Jason Sudeikis avab lapsehoidja-värava draama keskel endise Olivia Wilde’iga kaasvanemaks saamisest

0

Jason Sudeikis paljastas, kuidas tema ja endine Olivia Wilde on keset juriidilist draamat oma endise lapsehoidjaga kaasvanemateks.

“Saturday Night Live” vilistlane arutas avameelselt, kuidas tema ja Wilde eesmärk on olla oma kahele lapsele heaks eeskujuks.

“…[if] igaüks meist saab võimaluse leida töö, kus teil on seda nii lõbus teha… kui see on näide, mida mina ja Olivia neile pakume, siis olen selle üle õnnelik,” ütles Sudeikis väljaandele Entertainment Tonight.

JASON SUDEIKIS: MIDA TEADA TED LASSO STAARI KOHTA

“See ei pea tingimata selles äris olema… Daisy tahab olla umbes 10 erinevat asja.”

"Ted Lasso" staar Jason Sudeikise eesmärk on näidata oma lastele head eeskuju, olles koos endise Olivia Wilde'iga lapsevanemaks.

“Ted Lasso” staar Jason Sudeikis soovib endise Olivia Wilde’iga koos lapsevanemaks saades oma lastele head eeskuju näidata. (Getty Images)

2020. aastal läksid Sudeikis ja Wilde lahku pärast seitset aastat kestnud kihlumist. 47-aastane näitleja jagab Otist (8) ja Daisyt (6) “Don’t Worry Darling” režissööriga.

Sudeikis mängib ka filmis “Ted Lasso” isa ja rääkis, kuidas päriselus isaks olemine aitas tal oma ekraanirolliga saada.

Jason Sudeikis jõuab Apple'i originaalseeriasse "Ted Lasso" 3. hooaja Red Carpet esilinastusüritus.

Jason Sudeikis saabub Apple’i originaalsarja “Ted Lasso” 3. hooaja punase vaiba esmaesitlusele. (Getty Images)

“Ma ei usu, et oleksin kunagi suutnud vanemat, mind isiklikult, tõhusalt kujutada viisil, mida oleksin uskunud kuni lapsevanemaks saamiseni,” ütles Sudeikis meediaväljaandele.

“Ma arvan, et ma ei ole piisavalt hea näitleja, et teha selliseid oletusi, ilma et mul oleks armastust, mis teie ellu siseneb, kui teil on lapsed.”

Apple TV originaalsari "Ted Lasso" osatäitja 3. hooaja esilinastusel.

Apple Tv originaalsari “Ted Lasso” 3. hooaja esilinastusel. (Getty Images)

Kui Sudeikiselt küsiti, kas tema lapsed mõistavad, kui palju nende isa teeb, et fännidele rohkem “Ted Lassot” tuua, vastas ta: “Ma ei tea, kas nad teavad, kui kõvasti, nad teavad, kui sageli.”

OLIVIA WILDE, JASON SUDEIKISE ENDINE lapsehoidja kaebab kohtusse, VÄLJAS “HILISÖÖSED” EMOTSIOONILISED VÕIDUD ÄREVUSE, STRESSI JUURDE

Koomiku kommentaarid tulevad siis, kui tema ja Wilde seisavad silmitsi juriidiliste probleemidega, mis on seotud nende endise lapsehoidjaga.

Fox News Digitali hankitud kohtudokumentide kohaselt esitas Ericka Genaro 14. veebruaril Los Angelese ülemkohtusse ebaseadusliku lõpetamise hagi. Lapsehoidja väitis, et majapidamises töötamine paari lahkumineku alguses põhjustas “väljakannatamatut” ärevust.

Genaro töötas Sudeikis ja Wilde aastatel 2018–2021. Pärast paari lahkuminekut väitis Genaro, et ta hakkas kannatama ärevuse ja depressiooni käes pärast seda, kui Wilde “järsult” kodust lahkus ja Sudeikis hakkas talle emotsionaalse toetuse saamiseks “toetuma”.

Olivia Wilde ja Jason Sudeikise endine lapsehoidja kaebavad nad kohtusse ebaseadusliku lõpetamise pärast.

Olivia Wilde ja Jason Sudeikise endine lapsehoidja kaebavad nad kohtusse ebaseadusliku lõpetamise pärast. (Getty Images)

Nende endine lapsehoidja väitis ka, et tema roll lastehoidjana “suurenes plahvatuslikult”, kuna temalt eeldati Wilde’i tüüpiliste ülesannete täitmist nüüd, mil näitlejanna kodus ei ela.

Sudeikis ja Wilde nõustusid lõpuks lapsehoidjaga rühmateraapias osalema pärast seda, kui meediasse jõudis uudis nende lahkuminekust. Pärast seda, kui terapeut saatis ta stressist ja ärevusest tingitud füüsilise valu tõttu osteopaadi juurde, sai lapsehoidja kohtudokumentide kohaselt Sudeikise ja Wilde’i kolm päeva “raadiovaikust”.

Pärast seda, kui terapeut oli teatanud kolmepäevasest vaikimisest, palus Sudeikis viivitamatult lapsehoidjaga rääkida. Püüdes järgida osteopaadi soovitust, ütles Genaro “Ted Lasso” staarile, et ei saa temaga rääkida.

Genaro väitis kohtudokumentides, et Sudeikis “lõpetas ta kohapeal”.

Ta kaebab kohtusse saamata jäänud töötasu, edasilükatud hüvitise ja muude tööga seotud hüvitiste ning kaotatud palkade ja hüvitiste eelotsuse intresside eest.

Jason Sudeikis (nähtud juunis) andis aprillis Las Vegases laval Olivia Wilde'i hooldusõigust tõendavaid dokumente.  Wilde väidab uutes kohtudokumentides, et ta tundis "Ähvardatud" avaliku ürituse poolt.

Jason Sudeikis (nähtud juunis) andis aprillis Las Vegases laval Olivia Wilde’i hooldusõigust tõendavaid dokumente. Wilde väidab uutes kohtudokumentides, et tundis, et ta on avaliku ürituse tõttu “ohustatud”. (Getty Images)

Mis puutub Sudeikise hittsaatesse “Ted Lasso”, siis 2021. aastal võitis näitleja kaks Primetime Emmy auhinda silmapaistva komöödiasarja eest ja peaosatäitja rolli eest lõbusa jalgpallitreenerina Apple TV+ sarjas.

Tema kaasnäitlejad rääkisid Fox News Digitalile, mis tunne oli koos koomikuga saates töötada, olles 3. hooaja esilinastusel sinisel vaibal.

“See on naljakas, ma kohtusin Jasoniga palju-palju aastaid tagasi prooviesitlusel. Ta tegi seda filmi “Hall Pass” ja ma lugesin temaga koos keemiat… ta mäletas mind sellest ajast… Tore, et mind mäletati,” Andrea Anders paljastas.

“That ’90s Show” staar kehastab Ted Lasso endist naist.

Annette Badland lisas, et teda üllatasid “Horrible Bosses” staari iseloomuomadused.

“Ma armastan Jasonit. Ta on nii täis ausust … ka tema avatus … ta andis kõigile oma ruumi ja seda, mida nad võisid tema algatatud osaga öelda. Nii et see oli tohutu … Ta on avatud ja laseb teil töötada.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Näitlejanna Ellie Taylor rääkis Fox News Digitalile, miks ta usub, et “Ted Lassost” on saanud nii suur hitt.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Ma arvan, et “Ted Lasso” edu saladus seisneb selles, et see on soe… see on positiivne, ja asjaolu, et see võib haarata inimeste kujutlusvõimet üle kogu maailma, igas vanuses.”

Apple TV+ “Ted Lasso” kolmas hooaeg esilinastub 15. märtsil.

Fox News Digitali Lauryn Overhultz aitas selle raporti koostamisele kaasa.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply