Texase piiriagent päästis kaks mahajäetud naismigranti

0

Laredo sektori piirivalve EMT päästis kahe migrantnaise elu, kes inimsmugeldajate poolt maha jäeti ja surema jäeti. Agent tuli abi osutamiseks lennukiga migrantide asukohta toimetada.

USA piirivalveülem Raul Ortiz tunnustas Lõuna-Texase Laredo sektorist pärit EMT väljaõppe saanud agendi pingutusi. Ortiz säutsus foto päästetöödest, mis viisid kahe migrantnaise elu päästmiseni.

Inimsmugeldajad hülgasid naised Texase ja Mehhiko piiri lähedal asuvas rantšos – tõenäoliselt siis, kui nad vedelikupuudusid ega suutnud sammu pidada. Pärast hädas olevatest naissoost migrantidest teavitamist viisid ametnikud lennukiga kiirabi väljaõppe saanud piirivalveagendi. Kiire reageerimise tõttu jõudis agent õigel ajal kohale, et pakkuda elupäästvat ravi.

Ortiz ütles, et piirivalvel on 1432 agenti, kes on üleriigiliselt koolitatud EMT-deks.

22. majandusaastal, mis lõppes 30. septembril 2022, päästsid piirivalve agendid rekordilised 22 014 migranti. See oli peaaegu 10 000 võrra suurem kui vaid aasta varem rekordi püstitamise aastal.

USA tolli- ja piirivalveameti avaldatud aruande kohaselt on agendid sel eelarveaastal seni päästnud veel ligi 8000 migranti.

EDELAPIIRI PÄÄSTED EELARVEAASTA JÄRGI:

 • 2023. aasta YTD – 7975
 • 2022. majandusaasta – 22 014
 • 2021. majandusaasta – 12 833
 • 2020. majandusaasta – 5071
 • 2019. majandusaasta – 4920

Kahjuks ei ole kõigil migrantidel õnn piirivalve agentide päästmiseks. 22. majandusaastal purustas Bideni administratsioon eelmise aasta rekordilise migrantide surmajuhtumite arvu. Aruanne, mille sai Washingtoni eksamineerija teatas 880 migrandi surmast, teatas Breitbart Texas.

Surmajuhtumite arv kajastub andmeid mille on saanud Washingtoni eksamineerija FOIA taotlus sisaldab ainult neid sissenõudmisi, millest on teatanud piirivalve. Tõenäoliselt on see arv oluliselt väiksem kui surnud migrantide tegelik arv, kuna see ei hõlma Mehhiko võimude leitud migrantide säilmeid ega neid, mille võimud on kätte saanud piiri tagant. Uudisteväljaanne sai andmed sel nädalal pärast FOIA taotluse esitamist 2022. aasta juulis.

EDELAPIIRI SURMAD EELARVEAASTA JÄRGI:

 • 2022. majandusaasta — 880
 • 2021. majandusaasta — 568
 • 2020. majandusaasta – 254
 • 2019. majandusaasta — 300
 • 2018. majandusaasta — 281
 • 2017. majandusaasta — 298

Sisserändajate päästmiste ja surmajuhtumite hüppeline arv 21.–22. majandusaastal langeb kokku rändajate tabamise rekordi purustavate aastatega samal ajavahemikul. Nende kahe aasta jooksul pidasid agendid edelapiiril kinni enam kui 4,1 miljonit migranti.

Bob Price töötab Breitbart Texas-Border meeskonna abitoimetajana ja vanemuudiste kaastöötajana. Ta on Breitbart Texas meeskonna algne liige. Price on Fox 26 Houston’si tavaline panelist Mis on teie mõte? Pühapäevahommikune jutusaade. Jälgi teda Twitteris @BobPriceBBTX.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply