Tilda Swinton on COVID-i mandaatidega lõpetanud: “Ma ei kanna maski”

0

Briti näitlejanna Tilda Swinton on kindel, et ta ei kanna oma uue projekti võtteplatsil maski, kuigi tal seda palutakse.

“Tegelikult hakkan just Iirimaal pilti tegema. Ja mulle öeldi, et see on täielikult avalikustatud ja ma olen kindel, et see salvestatakse – inimesed Iirimaal võivad seda kuulda –, et kannan alati maski,” ütles ta. selgus 2023. aasta South by Southwest Festivali (SXSW) peaettekannet pidades.

“Ja ma ei kanna maski, sest olen ülitervislik ja mul on nii palju kordi olnud COVID ja ma olen nii täis antikehi… ja mul on usku,” avaldas ta oma otsuse.

“Aga väga tore on näha oma nägusid maskeerimata,” ütles 62-aastane mees Texase publikule.

FILMISTAARID MASKEVAD KORONAVIIRUSE PANDEEMIAT KESKEL VENETSIA FILMIFESTIVAL

Tilda Swinton paljastas, et vaatamata sellele, et tal kästi kanda maski uue filmi jaoks, mida ta Iirimaal filmib, ei tee ta seda.

Tilda Swinton paljastas, et vaatamata sellele, et tal kästi kanda maski uue filmi jaoks, mida ta Iirimaal filmib, ei tee ta seda. (Rick Kern / FilmMagic)

Swinton, kes rääkis varem üheksa aastat tagasi festivalil oma sugulusest kino vastu, paljastas, et pandeemia on filmitööstust ainult võimendanud.

“Ma tunnen paljuski rohkem kui kunagi varem, et kino on üha maagilisem ja vaibataoline,” ütles ta, viidates oma aastaid varasematele märkustele, et kino on “võluvaibataoline”.

Tilda Swinton laiendas oma veendumusi, et kino on "võluvaiba moodi."

Tilda Swinton laiendas oma veendumusi, et kino on “võluvaibataoline”. (Rick Kern / FilmMagic)

“Meil on olnud erinevaid, mitte lahinguid, vaid väljakutseid, ütleme nii, et eufemism lahingu vastu… Eriti viimastel aastatel on meil olnud erinevaid väljakutseid ja mõned neist on seotud inimeste usuga istuda suurtes kohtades,” ta rääkis pandeemiate mõjust tööstusele.

“Vaadake teid, ma võin kihla vedada, et keegi teist ei kanna ka maske. Ma mõtlen, kes teadis, et see on võimalik,” küsis ta.

WOODY HARRELSONI LAUPÄEVA ÖÖOTES MONOLOOGI COVID SPARKSi ARUTELU, ELON MUSK ÜTLES, ET TA ON TÄHTIS

“Ma mõtlen Texases, kas inimesed kandsid maske? Ma pean küsima,” ütles ta provotseerivalt publikule.

Talle tuli vastu tuba täis naeru.

Tilda Swinton küsis, kas Texase inimesed on kunagi maske kandnud.

Tilda Swinton küsis, kas Texase inimesed on kunagi maske kandnud. (Chris Saucedo / Getty Images SXSW jaoks)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Ma ei tea,” lisas ta. “Maailm on lai ja inimesed teevad asju igal pool erinevalt.”

“Paar aastat tagasi ei kujutanud me ette, et istume sellises toas. Kas saaksime? Ja me imestasime. Ma mõtlesin. Ma mõtlesin, kui kaua läheb aega, enne kui saame, ja ma tegingi – Mul oli küll mure, et need, kes arvavad, et suures kohas istumine suure ekraani vaatamiseks on veidi vananenud, saavad omamoodi haardejõu ja see muudaks asja lihtsalt üle ääre ja inimesed lihtsalt unustaksid maagiline vaip,” ütles ta kino kohta, mis pandeemia ajal hääbub.

Tilda Swinton rääkis, kuidas pandeemia tõi filmitööstuse taas ellu.

Tilda Swinton rääkis, kuidas pandeemia tõi filmitööstuse taas ellu. (Rick Kern / FilmMagic)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Aga siis juhtus see maagiline asi, teate, et te küsisite kelleltki… millest nad pandeemia ajal tegelikult puudust tundsid, ja nad ütlesid samu asju. Nad ütlesid, sõbrad, perekond, elav muusika, kino. Need olid ainsad asjad, millest inimesed puudust tundsid. Ja natuke reisimist ka,” ütles ta.

“Ja siis ma mõtlesin, et see on üks hea asi pandeemia juures. Teate, see paneb inimesi ütlema, et inimesed, kes ütlesid, et kino on väljasõidul. See on andnud sellele natuke tõuke.”

Swinton reklaamib festivalil oma uut filmi “Problemista”.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply