Todd Chrisley poeg Kyle ähvardas kolleegi tappa: politsei raport

0

Todd Chrisley poeg Kyle – keda ta jagab endise Teresa Terryga – ähvardas 13. märtsil Tennessee osariigis toimunud füüsilise tüli käigus oma töökaaslase tappa, selgub Fox News Digitali hankitud politseiraportist.

Ohver Deven Campbell rääkis Smyrna politseile, et Kyle lõi teda korduvalt näkku ja ülakehasse, enne kui viipas teda fikseeritud teraga noaga, ähvardades teda pussitada või tappa.

Politseiametnik Luke Weishaar kirjutas, et ta nägi ohvri vigastustena peas, kaelas ja käes tehtud verevalumeid ja rebendeid.

Kyle Chrisley arreteeriti süüdistatuna vägivallatsemises.

Kyle Chrisley arreteeriti süüdistatuna vägivallatsemises. (Viisakalt: Smyrna politseijaoskond)

KYLE CHRISLEY, ENDINE “CHRISLEY TEAB PARIMALT” STAAR, vahistati TENNESSEE RÜNDINÕUDE eest

Kyle Chrisley on tõsielustaari Todd Chrisley poeg.

Kyle Chrisley on tõsielustaari Todd Chrisley poeg. (Getty Images)

Teised tüli ajal sündmuskohal viibinud tunnistajad kinnitasid, et Kyle vehkis noaga ringi ja ähvardas Campbelli, seisis politseiraportis.

Kyle ilmus vabatahtlikult 14. märtsil ja ta broneeriti Rutherfordi maakonna täiskasvanute kinnipidamiskeskusesse. Kautsjoniks määrati 3000 dollarit.

Endine telenägu vabastati pärast kautsjoni saatmist, kinnitas Rutherfordi maakonna vangla pressiesindaja Lisa Marchesoni Tennesseanile. Fox News Digitali hankitud tsitaadi kohaselt peaks ta kohtu ette astuma 20. märtsil.

TODD, JULIE CHRISLEY TÜTAR SAVANNAH Avastas, et TEMA ELU LAHKUB, PÄRAST VANGA TEATAmist

Todd ja Julie Chrisley said tuntuks oma USA Networki tõsielusaate kaudu "Chrisley teab kõige paremini."

Todd ja Julie Chrisley said kuulsaks USA Networki tõsielusaate “Chrisley Knows Best” kaudu. (Dennis Leupold)

Rünnak leidis aset ligikaudu kaks kuud pärast seda, kui Todd ja tema praegune naine Julie Chrisley teatasid maksupettuse tõttu vanglasse sattumisest.

Filmi “Chrisley Knows Best” staarid mõisteti kokku 19-aastase vangistusega pärast seda, kui žürii leidis, et paar on süüdi vandenõus, et petta kogukonna pankadelt välja rohkem kui 30 miljonit dollarit petturlikke laene, lisaks vandenõus IRS-i väljapetmiseks.

Todd mõisteti 12 aastaks vangi ja Julie sai seitsmeaastase vangistuse pärast seda, kui 2019. aasta augustis esitati talle süüdistus pangapettuses ja maksudest kõrvalehoidumises. Mõlemad peavad pärast vanglakaristuse lõppemist täitma 16-kuulist katseaega.

Julie süüdimõistmiste hulka kuulusid vandenõu pangapettuste toimepanemiseks, pangapettus, maksupettus ja vandenõu Ameerika Ühendriikide petmiseks. Teda tabasid ka rahapettused ja õigusemõistmise takistamine. Ta teatas Lexingtonis asuva BOP-i satelliidi minimaalse turvalaagrisse, kinnitas allikas toona Fox News Digitalile.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Todd Chrisley ja Julie Chrisley läksid 17. jaanuaril vanglasse, et kanda kokku 19 aastat föderaalse pettuses süüdimõistmise eest.

Todd Chrisley ja Julie Chrisley läksid 17. jaanuaril vanglasse, et kanda kokku 19 aastat föderaalse pettuses süüdimõistmise eest. (USA võrk)

Todd mõisteti süüdi vandenõus pangapettuses, pangapettuses, maksupettuses ja vandenõus USA pettuses. Ta registreerus minimaalse turvalisusega rajatisse, Pensacola föderaalsesse vanglalaagrisse.

Paari tütar Savannah Chrisley esines hiljuti taskuhäälingusaates “Off the Vine with Kaitlyn Bristowe” ja väitis, et tema vanemad ei ole süüdi mõistetud süüdistustes.

“Ma tean, kes on mu vanemad,” ütles ta. “Ma tean asju, mida nad on teinud ja mida nad ei ole teinud. Ma tean nõiajahti. Kui valitsus tahab kedagi, siis nad tahavad kedagi. Nad teevad kõik selleks, et see näeks välja selline, nagu neil vaja on. ükskõik milline pahameel.”

Todd ja Julie Chrisley tütar Savannah väidab, et tema vanemad ei ole nende vastu esitatud süüdistustes süüdi.

Todd ja Julie Chrisley tütar Savannah väidab, et tema vanemad ei ole nende vastu esitatud süüdistustes süüdi. (USA võrk/NBCU fotopank)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Selle raporti koostamisel aitas kaasa Fox News Digitali Ashley Hume.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply