Tragöödia kirjeldamiseks pole sõnu: sõber mäletab ema ja 3 majatules hukkunud last

0

Selle nädala alguses majapõlengus hukkunud Chicago ema Summer Day-Stewarti mäletab tema rohkem kui 20-aastane parim sõber valguskiirena, hooliva inimesena ja imelise emana, kes teeks oma laste heaks kõik. .

“Ta armastab neid lõpmatult,” ütles Chloe Boyle. “Ta tahtis kinkida neile parima elu, ta oli, issand, neile nii pühendunud.”

Boyle rääkis NBC 5-le telefonis, et on südamest murtud ja laastatud ning püüab mõista, kuidas midagi sellist juhtuda sai.

“Tema kaotamine on päris hingeline,” ütles ta. “Mul on lihtsalt tunne, et osa mu südamest on välja rebitud.”

Võimude sõnul olid 36-aastane ema ja tema kolm väikest last teisipäeva õhtul kodus, kui nende Montclare’i elukohas puhkes tulekahju. Cooki maakonna tervisekontrolli büroo teatas, et tema 7-aastane poeg Ezra suri teisipäeval. Summer suri neljapäeval ja eile öösel kuulutati surnuks tema 2-aastane poeg Emory ja 9-aastane Autumn.

“See on nii traagiline, et see on lihtsalt mõõtmatu. Ükskõik milline neist möödumine oleks tragöödia ja kõik koos korraga – selle tragöödia kirjeldamiseks pole sõnu,“ ütles ta.

Boyle, kes saab vähiravi, ütles, et Summer pidi sõitma Oregoni osariiki Ashlandi, et teda näha vaid üks päev pärast tulekahju.

“Ta hoolitses inimeste eest, tõesti,” ütles Boyle. “Ta tahtis lihtsalt veenduda, et inimesed on kaitstud ning nende eest hoolitsetakse ja neid armastatakse.”

Stewarti abikaasa on Chicago tuletõrjuja, kes oli sel õhtul tööl, kuulis kõnet ja tormas koju, et päästa oma naist ja lapsi. Kuigi tulekahju põhjust uuritakse, loodab Boyle lihtsalt, et tema sõbra mälestus jääb ellu.

“Ta levitas nii palju armastust ja rõõmu nii paljudele inimestele ja ta lihtsalt tahtis, et ma näeksin maailma parema kohana ja et inimesed kohtleksid üksteist rohkem armastuse kaastunde ja inimlikkusega,” ütles ta.

Chicago tuletõrjeosakonna heategevusorganisatsioon Ignite The Spirit on asutanud fondi, et toetada tuletõrjuja perekonda. Seni on korraldajate sõnul kogutud üle 200 000 dollari.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply