Trumpi pooldav Super PAC esitas eetikakaebuse, süüdistab DeSantist presidendivalimiste varikampaanias

0

Trumpi-poolne Super PAC Make America Great Again Inc. esitas Florida kuberneri Ron DeSantise (R) vastu eetikakaebuse, süüdistades kuberneri “ebaseaduslikus käitumises” “vari presidendivalimiste kampaanias”.

14. märts kiri Florida eetikakomisjonile kinnitab, et DeSantis on kasutanud DeSantist toetavaid super-PAC-sid, samuti osariigi tasandi kampaania panuseid ja oma “isiklikult tulusat raamatureisi”, et end riiklikul areenil propageerida, kuna ta juhib sisuliselt “vari” presidendivalimiste kampaaniat. .

PALM BEACH, FLORIDA – 15. NOVEMBER: USA endine president Donald Trump kõneleb 15. novembril 2022 Floridas Palm Beachis oma Mar-a-Lago kodus toimunud üritusel.  Trump teatas, et taotleb uut ametiaega ja alustas ametlikult oma 2024. aasta presidendikampaaniat.  (Foto Joe Raedle / Getty Images)

USA endine president Donald Trump kõneleb oma Mar-a-Lago kodus 15. novembril 2022 Floridas Palm Beachis toimunud üritusel. (Joe Raedle / Getty Images)

Kaebuses on kirjas:

Teatud tegevused, mis on seotud kuberner DeSantise tõusmisega riiklikule lavale, niivõrd kui neid rahastab suur poliitiliste komiteede, mittetulundusühingute ja silmapaistvate poliitiliste esindajate võrgustik, on ebaseaduslikud, kuna need teenivad tema isiklikke poliitilisi eesmärke ja edendavad tema eesmärki. isiklikku rahalist kasu Florida maksumaksjate arvelt ja nende eesmärk on mõjutada tema ametlikku otsust ametist tagasi astuda.

Samuti öeldakse, et “pole saladus, et kuberner DeSantis ihkab riikliku silmapaistvuse poole”.

Kaebus läheb sammu kaugemale, kinnitades, et DeSantis on “juba de facto USA presidendikandidaat föderaalvalimisseaduste alusel”.

„Kuberner DeSantise suutmatus oma kandidatuuri välja kuulutada ei ole pelgalt möödalaskmine; see on koordineeritud jõupingutus, mis on spetsiaalselt ette nähtud tema jaoks, et võtta vastu ebaeetiliste kingitustena ebaseaduslikke kampaaniapanuseid ja teatud isiklikke hüvesid, mis on tingimata mõeldud mõjutamiseks,“ teatab ta, esitades nende väidete tõendi.

Florida kuberner Ron DeSantis (C) siseneb koos oma naise Caseyga (2. L) enne oma uuest raamatust

Florida kuberner Ron DeSantis (C) siseneb koos oma naise Caseyga (2. L) enne oma uuest raamatust “Julgus olla vaba” rääkimist Ronald Reagani presidendiraamatukogus 5. märtsil 2023 Simis asuvas Air Force One paviljonis. Valley, California. (Mario Tama / Getty Images)

Näiteks on kirja ühes osas kirjas, et DeSantis keskendub “varjupresidentide kampaaniale”, märkides, et kuberner on kohtunud “mõjukate tegelastega varases eelriigis”, kinnitades, et ta “kontrollib esialsete esialsete osariikide töötajaid” ja lisades, et kuberneriga seotud isikud asutasid 501(c)(4) organisatsiooni, et “toetada tema presidendikandidaati, sponsoreerides tema üritusi New Yorgis, Philadelphias ja Chicagos” – tõenäoline viide kuberneri hiljutisele politseid toetavale ringreisile.

Kirjas kinnitatakse ka, et DeSantis on “kohtunud isikutega, kes mängivad tõenäoliselt tema presidendikampaanias võtmerolli” ja süüdistab tema komiteed Ron DeSantise sõbrad “riigi publikule suunatud sobimatute kulutuste tegemises”, väidetavalt rikkudes kampaania rahastamise seadusi. .

Kirja järgi:

On kindlaid tõendeid selle kohta, et kuberner Ron DeSantis on osalenud ebaseaduslikus käitumises järgmistel põhjustel:

(1) Florida põhikirja paragrahv 112.313 lõige 2 (kinkide otsimise ja vastuvõtmise keeld); (2) Florida põhiseaduse artikli II jaotise 8 punkti h alapunkt 2 tema süülise kavatsusega, mida tõendab 1971. aasta föderaalse kampaania rahastamise seaduse, Florida põhikirja jaotise 112.31485 (poliitiliste komiteede kingituste keeld) rikkumine. ja Florida põhikirja paragrahv 112.3215 (keeld võtta vastu ebaseaduslikke lobimakseid); (3) Florida põhikirja paragrahvi 112.313 lõige 6 (avaliku positsiooni kuritarvitamise keeld); ja (4) Florida põhikirja paragrahvi 112.313 lõige 7 (vastuoluliste töö- või lepinguliste suhete keeld).

Florida eetikakiri kõrval MAGA Inc.

Ettevõtte Make American Great Again Inc. pressiteates öeldakse, et kui komisjon leiab, et need väidetavad rikkumised on õiguspärased, tuleks DeSantis vastutusele võtta, ametist vabastada ja diskvalifitseerida “mis tahes tulevastest hääletusvoorudest Florida osariigis”.

“Liikumine Tee America Great Again sündis selleks, et peatada karjääripoliitikud, kes kasutavad avalikku teenistust isikliku rikkuse ja võimu kogumiseks,” seisis Trumpi-meelse PAC avalduses.

“Florida eetikakomisjoni uurimine peab toimuma võimalikult kiiresti. See kiri annab küllaldaselt tõendeid selle kohta, et kuberner DeSantis tegutseb Florida eetikaseadusi rikkudes, ”lisas ta.

DeSantise administratsioon on aga süüdistused “poliitiliselt motiveeritud” rünnakuna tagasi lükanud.

“Lisame selle kergemeelsete ja poliitiliselt motiveeritud rünnakute nimekirja,” ütles DeSantise kommunikatsioonidirektor Taryn Fenske, süüdistades Trumpi-meelset PAC-i sobimatus käitumises.

“Riiklike eetikakaebuste kasutamine erakondlikel eesmärkidel on kohatu,” lisas ta.

Kaebusele vastas ka Trumpi endine vanemnõunik Ken Cuccinelli, kes kuulutas hiljuti välja “Never Back Down PAC”, julgustades DeSantist presidendiks kandideerima, süüdistades endist presidenti Donald Trumpi “asjastamismängude” mängimises.

“President Trump, keda ma teadsin, poleks kunagi seda tüüpi asutamismänge mänginud. Olen šokeeritud, aga mitte üllatunud. Virginia peaprokurörina töötades nägin kogu aeg kaebusi ja saan aru, kui spagette lihtsalt seinale visatakse,” nentis ta.

„Suur vastukaja, mille oleme saanud DeSantise rohujuuretasandi jõupingutuste loomisel, on põnev – ja ma olen kindlasti hirmutav. Pole ime, et selle kampaania inimesed on närvis. Nad peaksid olema. MAGA liikumine ootab põnevusega oma järgmist peatükki ja tulevast konservatiivset juhtkonda. Nad on elevil president Ron DeSantise potentsiaalist,” jätkas ta, kinnitades, et Trump soovib DeSantise ametist kõrvaldamist, kuna tema raamat “müüdis Trumpi raamatut üle”.

Ilmne juriidiline võitlus toimub kuid pärast avalike pingete algust Trumpi ja kunagi liitlasteks olnud Florida kuberneri vahel. Trump on korduvalt väljendanud pettumust kuberneri suhtes, kuna ta keeldus avalikult teatamast, et ei kandideeri presidendiks, kuna DeSantis on jätkuvalt armunud, keeldudes avaldamast oma poliitilisi püüdlusi või kavatsusi.

Selle aasta alguses kinnitas Trump, et nii DeSantis kui ka tema annetajad on “globalistid”.

“Ron DeSanctimonyus, kellest ma NII primaar- kui ka kindrali kuberneriks tegin, on samuti globalist, nagu ka tema annetajad,” ütles Trump. ütles TruthSociali postituses. “Jeb “Low Energy” Bush oli eelmisel nädalal tema kõrval. Kontrolli MINEVIKKU!”

Tõepoolest, Jeb Bush on avaldanud toetust DeSantis 2024 presidendikandidaatidele, selgitades, et tõenäoliselt on kuberneril võimalus kandideerida kõrgemale ametikohale.

“Ma arvan, et on. Ta on olnud tõeliselt tõhus kuberner,” Bush ütles Fox Nationi eriürituse ajal. “Ta on noor. Ma arvan, et me oleme oma poliitikas põlvkonnavahetuse äärel – ma loodan nii. Arvan, et on aeg ettepoole suunatud, tulevikku suunatud vestluseks ka poliitika teemal.

Nimelt ei ole DeSantis Trumpi veel avalikult kritiseerinud vallandamine ajakirjanduse päringud nende suhte keerukuse kohta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply