Ühendkuningriigi töökohtade aruanne on täna Euroopas päevakorras

0

Õhus on veidi rahulikum meeleolu, sest turud rahunevad pärast eilseid paanikalisi liigutusi, eriti võlakirjaturul. Me näeme praegu tagasihoidlikku tootluse taastumist, kuigi mitte midagi nii vapustavat kui eelmisel päeval. Näib, et 10 aasta tootlused hoiavad taas 200 päeva libiseva keskmise juures:

Tootluskõver järsus ka märgatavalt, kuid 2s10-d jäävad üsna sügavalt tagurpidi, nii et on raske proovida sellest midagi enamat teha – vähemalt praegu.

Muude turgude puhul on reaktsioonid olnud palju vähem mõjukad, isegi kui väljavaade võib-olla oluliselt muutub. Peamised valuutad on järgmisel nädalal Fedi ees valvsamal režiimil, samal ajal kui aktsiad näevad eelmisel istungil valitsevat puhast volatiilsust.

Huvitav on näha, kuidas Euroopa kauplejad hiljem asjadesse suhtuvad, sest investorid näivad olevat mures, et kui Föderaalreservi intressitõusud on USAs midagi murdnud, siis võib-olla võib EKP enda karmistamine seda teha ka Euroopas.

Ühendkuningriigi töökohtade aruanne keskendub täna hiljem, kuid enne kui jõuame kalendri põhisündmuseni, st USA tarbijahinnaindeksi andmeteni, jäävad kõik silmad turu meeleolule.

0700 GMT – Ühendkuningriigi veebruari palgafondid muutuvad
0700 GMT – Ühendkuningriigi jaanuar ILO töötuse määr, tööhõive muutus
0700 GMT – Ühendkuningriigi jaanuari keskmine nädalapalk
0730 GMT – Šveits Veebruari tootja- ja impordihinnad
0800 GMT – Hispaania veebruari lõplikud tarbijahinnaindeksid
1000 GMT – USA veebruar NFIB väikeettevõtete optimismi indeks

See on kõik eelseisva seansi jaoks. Soovin teile kõiki parimaid päevi ja edu kauplemisel! Olge seal turvaliselt väljas.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply