Ülikond: Chicago avalike koolide õpetajat süüdistatakse erivajadustega õpilaste väärkohtlemises

0

Chicago avalike koolide õpetajat süüdistatakse erivajadustega õpilaste väärkohtlemises uues kohtuasjas, mille on esitanud kaheksa vanemat, kes väidavad, et õpetaja lõi lapsi käte ja joonlauaga ning sõimab neid regulaarselt.

Häirivad süüdistused tulid koos väidetava õpetaja salvestisega, millel on kuulda teda ütlemas Whistleri algkooli õpilastele: “Mida kauem te nutate, seda kauem ma teid löön.”

“Kui sain teada, mis tema klassiruumis toimub, said mu halvimad hirmud ellu,” ütles lapsevanem Candace Bowman, kes on autismiga mitteverbaalse lapse ema. “Nüüd tagasi vaadates on see kõik mõistlik.”

Hagi esitati kaheksa vanema ja eestkostja nimel, kelle lasteaias käivad kuni teise klassi lapsed, kellel kõigil on vaimne ja füüsiline puue. Selles nimetatakse CPS-i, õppenõukogu, õpetajat ja kooli direktorit.

CPS teatas, et tema üliõpilaskaitseamet ja IX jaotis uurivad väiteid.

“Chicago Public Schools on pühendunud meie õpilaste ohutusele ja heaolule ning võtab tõsiselt kõiki süüdistusi töötajate väärkäitumise kohta,” ütles ringkond NBC 5-le saadetud avalduses. “CPS uurib ja käsitleb kõiki kaebusi vastavalt ringkonna eeskirjadele ja protseduuridele. edendada turvalisi ja turvalisi õpikeskkondi kõigis koolides. Vastavalt õpilaste privaatsusseadustele ei kommenteeri linnaosa käimasolevaid uurimisi ja/või personaliküsimusi.”

Lapsevanem Julie Hagam ütles, et hakkas 6-aastase poja puhul muutusi märkama, kui ta kooli läks.

“Märkasin, et kui ta Whistleris alustas, lõpetas ta lõunasöögi. Ta ei olnud selline enne, kui see oli teistes koolides,” rääkis naine. “Samuti märkasin, et ta nutab kohe, kui me kooli poole tõmbasime, ja ta ei tahtnud sisse minna. Samuti nägin, et koolist tulles hakkas ta kasutama väljendeid, mida ta ei õppinud veel kellaajal. kodu, sealhulgas ‘Vaita oma sõna.’

“Ma arvasin, et ta korjas selle teistelt koolilastelt,” jätkas ta. “Ma ei… ma ei kujutanud kunagi ette, et ta saab õpetajalt sellist keelt.”

Kohtuasjas väidetakse, et üleastumine oli pidev ja kestis veebruarini.

“Kuidas sai selles klassiruumis nii pikka aega midagi sellist juhtuda ja keegi ei räägi?” ütles Cochrani firma advokaat Victor Henderson, kes esindab hagis hagejaid. “See paneb meid uskuma, et inimesed kartsid sõna võtta.”

Piirkonna teatel on õpetaja süüdistuste uurimise ajaks koolist eemaldatud.

“Olen täna siin, et seista ja võidelda oma tütre eest, sest ta ei saa seda ise teha,” ütles Bowman.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply