USD/JPY hakkab Euroopa hommikukaubanduses korrigeerima madalamat

0

Jaapani jeen nõrgenes varem pärast seda, kui BOJ jättis rahapoliitika muutmata Haruhiko Kuroda viimasel kohtumisel keskpanga presidendina. See näitas, et USD/JPY tõusis kõrgeimale tasemele 136,95, hoides 136,60-80 ringis, enne kui langes viimase tunni jooksul aeglaselt alla 136,10-ni.

Nagu varem mainitud, on jeen mõneks ajaks võlakirjaturust lahti läinud, kuid tundub, et näeme praegu pigem korrigeerivat liikumist. USD/JPY on põhimõtteliselt kustutanud kõik oma päeva kasumi langusega ja hakkab arvestama võlakirjaturul toimuvaid.

10-aastase riigikassa tootlus on siiski märkimisväärselt madalam, langedes praegu 10,5 baaspunkti võrra 3,818%-ni. See viitab endiselt turumeeleolule, mis on üsna riskivaba ja võib-olla kui USD/JPY hakkab liikuma, võib see käivitada ka teised suuremad valuutad sama tegema.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply