VAATA: teine ​​härrasmees Doug Emhoff võrdleb koolinõukogu koosolekuid holokaustiga

0

Teine härrasmees Doug Emhoff võrdles kolmapäevastel koolinõukogude koosolekutel “vihkamist” sellega, mis ajendas holokausti, mille käigus natsid hävitasid kuus miljonit juuti ja miljoneid teisi inimesi.

Emhoff oli rääkides konverentsil South by Southwest (SXSW), mis on tehnikatundlike ettevõtjate ja kunstnike trendikas kokkutulek Austinis, Texas. Teda intervjueeris tema abikaasa, asepresidendi Kamala Harrise endine pressiesindaja Symone Sanders.

Muude teemade hulgas arutles Emhoff antisemitismi jätkuva väljakutse üle.

Seda tehes meenutas ta külaskäiku Auschwitz — koonduslaager, kus natsid sundisid vange orjatööd tegema ja kus mõrvati 1,1 miljonit inimest. Mõnega tehti kohutavaid meditsiinilisi katseid.

Ta ütles edasi:

See vihkamine on omavahel seotud. Näete seda praegu riigis toimuvas diskursuses. Näete seda lõhes, mis meil on, lihtsalt koolis käimises [board] koosolekul[s] — kui näete seda vihkamist, mis seal väljas on, me peame astuma üles ja rääkima ning me peame välja kutsuma argpüksid, inimesed – nagu mu naine ütleks, need “nn juhid. ”

Tõenäoliselt viitas Emhoff avalike koolinõukogude koosolekute pahameelele üle riigi transseksuaalide ideoloogia ja muude radikaalsete ideede, näiteks kriitilise rassi teooriaga laste indoktrineerimise vastu. Viimane õpetab, et USA on oma olemuselt rassistlik; vanemad kurdavad, et see õhutab rassiviha.

Vanemad on olnud vastu ka lastele seksuaalsuse ja soolise identiteedi õpetamisele varases eas, nagu president Joe Bideni administratsioon julgustas.

Eelmisel aastal tunnistas National School Boards Association, et tegi Valge Majaga koostööd, kirjutades peaprokurör Merrick Garlandile kirja, milles palus tal uurida vanemaid koolinõukogu koosolekutel koduse terrorismi osas.

Kiri, milles kutsuti Garlandi üles kasutama justiitsministeeriumi ja FBI-d uurimiseks ja põhiseadusega kaitstud sõnavabaduse mahasurumiseks, põhjustas vastureaktsiooni.

Emhoff näib aga sellega nõus olevat.

Osalesid Emhoffi lapsed erakool jõukas Los Angelese naabruses.

Joel B. Pollak on Breitbart Newsi vanemtoimetaja ja saatejuht Breitbarti uudised pühapäeval saates Sirius XM Patriot pühapäeva õhtuti kell 19.00-22.00 ET (16.00-19.00 PT). Ta on uue eluloo autor, Rhoda: “Seltsimees Kadalie, sa oled korrast ära”. Ta on ka hiljutise e-raamatu autor, Ei vaba ega õiglane: 2020. aasta USA presidendivalimised. Ta on 2018. aasta Robert Novaki ajakirjanduse vilistlasstipendiumi võitja. Jälgige teda Twitteris aadressil @joelpollak.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply