Vaata: USA sõjavägi vabastas Venemaa hävitaja Su-27, mis ahistas Ameerika drooni Musta mere kohal

0

Ameerika Ühendriikide sõjaväe Euroopa väejuhatus avaldas teisipäeval kaadrid Venemaa hävitajalennukist Su-27, mis ahistas Musta mere kohal Ameerika õhujõudude drooni MQ-9.

Videol on näha, kuidas Vene Su-27 läheneb MQ-9 tagaosale ja kallab sellest möödudes kütust üle, häirides sellega MQ-9 videoedastust.

Videol on näha, kuidas Vene Su-27 läheneb droonile teist korda, kallates sellele taas kütust.

Seejärel on videol näha, kuidas Vene Su-27 põrkab drooniga kokku ja drooni kaamera etteanne läheb umbes 60 sekundiks kaduma. Seejärel naaseb kaamera toide, mis näitab drooni löögist kahjustatud propellereid.

Ahistav lend juhtus Eucomi andmetel teisipäeval kella 7.03 paiku Kesk-Euroopa aja järgi.

Pentagon väidab, et USA sõjavägi tõi drooni rahvusvahelistes vetes alla.

Eucom nimetas seda käitumist hoolimatuks, keskkonnasõbralikuks ja ebaprofessionaalseks.

“See vahejuhtum näitab lisaks ebaturvalisusele ja ebaprofessionaalsusele ka pädevuse puudumist,” seisis esialgses pressiteates.

Kokkupõrke tulemuseks oli “MQ-9 lennuõnnetus ja täielik kadu”, ütles USA õhujõudude kindral James B. Hecker, USA õhujõudude Euroopa ja õhujõudude Aafrika ülem.

“Tegelikult põhjustas see venelaste ebaturvaline ja ebaprofessionaalne tegu peaaegu mõlema lennuki allakukkumise,” lisas ta.

Hecker ütles, et USA ja liitlaste lennukid jätkavad tegutsemist rahvusvahelises õhuruumis.

Juhtum viis USA ja Venemaa sõjaväelased lähimasse otsekontakti, mis neil on olnud keset kuuma sõda Ukrainas, kus USA toetab Ukraina vägesid sõjalise abiga Vene vägede vastu.

Nagu Breitbart News varem teatas, üritavad venelased drooni kätte saada.

Venemaa välisluureagentuuri direktor Sergei Narõškin ütles, et Venemaa üritab drooni Musta mere sügavatest rahvusvahelistest vetest välja tuua. riigi traaditeenistus TASS.

Ka Venemaa Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev kinnitas, et toimub katse täiustatud drooni taastada. märkus: “Ma ei tea, kas saame terveks või mitte, aga kindlasti peame seda tegema ja sellega tegeleme… Loodan, et see õnnestub.”

Jälgige Breitbart Newsi Kristina Wongi Twitter, Tõde Sotsiaalnevõi sisse Facebook.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply