Vabariiklastest seadusandjad käivitavad Kongressi pereliikmete valimiskogu: “Inimkonna õitsengu alus”

0

Mitmed esindajatekoja vabariiklased algatasid kolmapäeval kaastöö, et “kaitsta loomulikku perekonda radikaalsete vasakpoolsete katsete eest õõnestada meie ühiskonna põhialust”.

Esindajate Mary Milleri (R-IL), Diana Harshbargeri (R-TN) ja Brian Babini (R-TX) loodud Kongressi pereliikmete esindajad „algatavad Ameerika peredele soodsa seadusandluse ja arutavad olulisemate õigusaktide mõjusid. avaldab perekonnale,” ütlesid seadusandjad teatas artiklis The Washington Stand, mis on Perekonnauuringute nõukogu väljund piibelliku maailmavaate uudiste ja kommentaaride jaoks.

Ameerika on aastaid olnud tunnistajaks vasakpoolsete aktivistide kooskõlastatud jõupingutustele loomuliku perekonna kaotamiseks, kirjutasid seadusandjad, lisades, et “loomulik perekond, mees ja naine, kes on kogu eluks pühendunud teineteisele ja oma lastele, on ordineeritud. Jumal kui meie ühiskonna alus.

“Loomulik perekond on riigi õitsenguks hädavajalik, sest perekond on omavalitsuse, teenimise, kogukonna ja isikliku vastutuse juur,” jätkasid nad.

Seadusandjad ütlesid, et vasakradikaalide missioon on “asendada loomulik perekond föderaalvalitsusega”. Nad kirjeldasid:

Vasakpoolsed edendavad aborti, isata jäämist, kirurgilist kastreerimist ja ateismi. Need ärganud edumeelsed üritavad vanemlikke õigusi õõnestada, kõrvaldades vanemate nõusoleku abordiks ja “soovahetuse” protseduurid. Nad täidavad koolide õppekavad perversse transseksuaalide ideoloogia ja rassistliku kriitilise rassiteooriaga.

“Abielupõhine perekond on rünnaku all ja me ei peaks omaks võtma kultuuri, mis aitab eemaldada meie ühiskonnast need alused, mida on kinnitatud läbi inimkonna ajaloo,” jätkasid seadusandjad.

Koja liikmed lisasid, et “liiga paljud konservatiivid kardavad ülistada Jumal avalikus elus või tunnistage asendamatut kasu, kui kodus on ema ja isa,“ ja ​​ütlesid, et nende arvates on seadusandjatel moraalne kohustus perekonda kaitsta ja hoida.

“Me ei saa lubada, et vasakpoolsed jätkavad oma dogma edendamist, et lapsed kuuluvad rohkem riigile kui oma vanematele,” kirjutasid nad. “Õnnelik perekond on Jumala õnnistus ja inimkonna õitsengu alustala.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply