Valge Maja väidab, et Tucker Carlson edastas 6. jaanuari filmi “vale kujutamise”.

0

Valge Maja avaldas kolmapäeval etteheite Tucker Carlsoni 6. jaanuaril tehtud videomaterjali kohta, vihjates, et tegemist oli “vale kujutisega”, ning lisades, et senaator Mitch McConnell (R-KY) ja senaator Chuck Schumer (D-NY) mõistsid selle kindlalt hukka. ja Kapitooliumi politseiülem.

Esmaspäeval ja teisipäeval edastas Carlson videomaterjali, mis näitas, et Kapitooliumi politsei eskortis šamaan Jacob Chansleyt Kapitooliumis. Lisaks väitis Carlson, et kaadrid näitasid, et demokraadid teadsid, et Kapitooliumi politseiametnik Brian Sicknick ei mõrvatud mässu ajal, kuid eksitas avalikkust tema surma osas ning et Ray Epps valetas komiteele, millal ta Kapitooliumi territooriumilt lahkus.

Carlsoni argumendid tekitasid nördimust Washingtoni osariigis, asutuses ja Kongressi liikmetes, kes osutasid Kapitooliumi politseiülema J. Thomas Mangeri teisipäeval hukkamõistmisele maksumaksjate makstud videomaterjali kohta, mida endine esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi (D-CA) varem ei avaldanud. ja 6. jaanuari komitee.

Manger ütles, et kaadrid olid “solvavad” ja viivad “eksitavate järeldusteni”, samas ei maininud 6. jaanuari komitee taktikat, mille kohaselt avaldas monteeritud kaadrid valikuliselt peaaegu kahe aasta jooksul kuulamiste ajal.

“Me nõustume Kapitooliumi politseiülema ja paljude kahepoolsete seadusandjatega, kes on mõistnud hukka meie põhiseaduse ja õigusriigi põhimõtete vastu suunatud pretsedenditu vägivaldse rünnaku – mis maksis politseinikele elu – vale kujutamise,” ütles Valge Maja pressiesindaja Andrew. Bates rääkis Politico. “Nõustume ka sellega, mida Fox Newsi enda advokaadid ja juhid on nüüd mitmes kohtus korduvalt rõhutanud: et Tucker Carlson ei ole usaldusväärne.”

Vahepeal on ka Valge Maja pressisekretär Karine Jean-Pierre püüdnud Carlsonit õõnestada, viidates Fox Newsi advokaatidele, kes väitsid, et Carlson ei ole usaldusväärne. Jean-Pierre on keeldunud hagi kogu konteksti avaldamast.

Valge Maja avaldus ühineb paljude institutsioonide seadusandjate vastuseisuga kaadrite avalikuks vaatamiseks edastamisele. McConnell väitis, et kaadrite avaldamine oli “viga”. Schumer nõudis Fox Newsi tsensorilt Carlsonilt esindajatekoja spiikri Kevin McCarthy (R-CA) talle antud videote edastamist.

„Mina ja paljud teised, kes siin olid, oleme Tucker Carlsoni peale lihtsalt vihased. Eirates riske ja teades hästi, et ta valetab, valetab oma publikule, tegi Fox Newsi saatejuht Tucker Carlson eile õhtul pika lõigu, väites, et 6. jaanuari Kapitooliumi rünnak ei olnud vägivaldne ülestõus,” ütles Schumer senati istungil.

Carlson vastas McConnelli ja Schumeri kommentaaridele teisipäeva õhtul, rõhutades nende ühtsust selles küsimuses. “Kui soovite teada, kes on tegelikult joondunud, vaatamata erakondlikkuse illusioonile, saime täna teada,” ütles Carlson. surutud tagasi. “Nad on kõik ühel pool. Niisiis, see pole tegelikult vasak ja parem. See ei puuduta vabariiklasi ja demokraate. Siin on teil ühiste huvidega inimesi.

Kaadrite avalikustamine näib olevat äratanud teatav huvi 6. jaanuari mässu puudutavate täiendavate kuulamiste korraldamise vastu, kuigi pole selge, kas vabariiklaste esindajatekoja juhtkond seda ideed toetab. “Kui @HouseGOP soovib uusi 6. jaanuari kuulamisi, viige see edasi,” ironiseeris 6. jaanuari komitee endine liige Liz Cheney kolmapäeval.

Cheney kaotas oma uuesti valimise 2022. aasta Wyomingi osariigi eelvalimistel pärast seda, kui ta aitas demokraate partisanikomitees ja on nüüd Virginia ülikooli professor.

“Esitame uuesti iga tunnistaja ja kõik eelmise aasta tõendid,” ütles Cheney. “Kuid seekord peaksid need liikmed, kes taotlesid armuandmist ja/või varjasid end kohtukutse eest, istuma trepikojale, et nad saaksid TV otseülekandes vaieldamatute tõenditega silmitsi seista.”

Jälgige Wendell Husebøt Twitter @WendellHusebø. Ta on autor Orjade moraali poliitika.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply