Vallas vs. Johnson: siin on juhend 2023. aasta Chicago linnapeavalimiste kohta

0

Chicago linnapeakandidaadid Paul Vallas ja Brandon Johnson jätkavad valimiste lähenedes võistlemist kogu linna ja riigi poliitiliste juhtide toetuste nimel, kusjuures mõned pilkupüüdvad nimed toetavad kampaaniaid.

Vallas ja Johnson pääsesid valimiste teisele voorule üheksa kandidaadi hulgast, kelle hulgas oli ka ametisolev linnapea Lori Lightfoot. Vastavalt viimased andmed Chicago valimisnõukogust sai Vallas esimeses voorus 33 protsenti häältest, Johnson aga 21,57 protsenti häältest.

Kuigi enam kui pooled Chicago linnavolikogu liikmetest andsid tänavuste linnapeavalimiste esimeses voorus toetusavaldused, kosutavad paljud kaks ülejäänud kandidaati, kuna mõlema eesmärk on toetust koondada.

Need kinnitused jätkusid ka nädalavahetusel, kui kolmas kogudus Ald. Pat Dowell toetas Johnsonit. Vahepeal Alds. Matthew O’Shea (19.) ja Ray Lopez (15.) toetasid mõlemad Vallast.

Eelmise nädala valimiste esikoha saavutanud Vallas osales teises voorus kesklinna linnavolikogu liikmete Brendan Reilly ja Brian Hopkinsi toetusavaldustega, toetades samal ajal ka Far Northwest Side Ald. Anthony Napolitano ja kauaaegne Lakeview Ald. Tom Tunney.

Möödunud nädalal on Vallas saanud heakskiidu ka endistelt Illinoisi välisministrilt Jesse White’ilt ja endisest linnapeakandidaadist ning 6. Ward Aldilt. Roderick Sawyer, kellest esimene toetas Lightfooti esimeses ringis.

Mis puutub Johnsoni, siis Chicago õpetajate liidu, United Working Familiesi ja mitmete edumeelsete linnavolikogu liikmete toetused aitasid tema kampaania esile tõsta ja lõpuks linnapeavalimiste esimeses voorus teisele kohale jõuda.

Sellest ajast saadik on Johnson jätkanud suure osa linna vasakpoolsest poliitilisest esindusest toetuse koondamist, pälvides Cooki maakonna juhatuse presidendi Toni Preckwinkle’i ja kongresmeni Danny Davise heakskiidu.

Massachusettsi senaator Elizabeth Warren on samuti toetanud Johnsonit, nagu ka senaator Bernie Sandersi toetatud rühmitus Our Revolution.

Toetused võivad anda kriitilise tõuke kahele kandidaadile, kes mõlemad püüavad luua laiapõhjalist koalitsiooni, mida on tõenäoliselt vaja 4. aprilli teise vooru võitjaks saamiseks.

Selles juhendis sisalduvad rühmad

– Chicago õpetajate liit esindab linnas enam kui 25 000 koolitajat ja kirjeldab oma missiooni kui “pühendatud kvaliteetse avaliku hariduse edendamisele ja edendamisele, õpetamis- ja õppimistingimuste parandamisele ning liikmete õiguste kaitsmisele.”

-International Union of Elevator Constructors on liit, mis esindab enam kui 25 000 liftide ehitamise, moderniseerimise ja remondiga tegelevat töötajat.

-SEIU Healthcare on ametiühing, mis esindab tervishoiu, lastehoiu, koduhoolduse ja hooldekodude töötajaid neljas Kesk-Lääne osariigis, sealhulgas Illinoisis, Indianas, Missouris ja Kansases.

-SEIU Local 1 esindab oma veebisaidi kohaselt enam kui 50 000 töötajat Kesk-Läänes, sealhulgas korrapidajaid, turvatöötajaid, lennujaamatöötajaid, toitlustustöötajaid ja palju muud. Pressiteate kohaselt jagunevad selle kinnitused liidu kohaliku peatüki ja Illinoisi osariigi nõukogu vahel ning oleme märkinud, milline liidu osakond millist kandidaati toetas.

-SEIU Local 73 esindab enam kui 31 000 töötajat, peamiselt avaliku teenistuse ja riigi rahastatavatel ametikohtadel. Selles öeldakse, et ta valib kandidaadid, kes toetavad seda “töötavate perede probleeme kõige paremini”.

-Sierra Club Illinoisi peatükk on üleriigilise keskkonnakaitseorganisatsiooni osariigi peatükk, mis edendab säästvaid tavasid ja laiendab keskkonnakaitset.

-Equality Illinois on osariigi vanim LGBTQ+ õiguste ja propageerimise organisatsioon ning see asutati algselt kui Illinoisi Inimõiguste Föderatsioon.

Illinoisi õdede ühendus on rühm, mis pooldab kogu õendust ja töötab selle nimel, et tõsta õenduse prioriteete õiguslike ja regulatiivsete otsuste tegemisel.

-United Working Families on rühmitus, mis on “pühendatud inimestest lähtuva infrastruktuuri ja kampaaniate ehitamisele”, sealhulgas kõrgepalgaliste töökohtade, kvaliteetse avaliku hariduse ja taskukohase eluaseme loomisele, vastavalt selle veebisaidile.

– Ameerika valitsustöötajate föderatsioon kohalik 704, mis esindab peaaegu 1000 Keskkonnakaitseagentuuri töötajat kogu Kesk-Läänes.

-Armeenia Rahvuslik Ameerika Komitee, üleriigiline organisatsioon, mis propageerib armeenia ameeriklaste jaoks oluliste küsimuste nähtavust.

AFSCME nõukogu 31 esindab avaliku sektori töötajaid Chicago linnas ja seda ümbritsevates eeslinnades.

Torumehed kohalikud 130 esindab sadu sanitaartehnilisi spetsialiste kogu Chicago piirkonnas.

– International Union of Operating Engineers Local 150 “esindab ligikaudu 23 000 meest ja naist, kes töötavad erinevates ehitus- ja muudes tööstusharudes” Illinoisi, Indiana ja Iowa osades, vastavalt oma veebisaidile.

MÄRKUS. Jätkame selle loendi värskendamist, kui saadaval on rohkem soovitusi. Kui teie organisatsioon on 2023. aasta kohalikel valimistel toetanud, saatke e-kiri aadressile limchicago@nbcuni.com.

Cooki maakonna volinik Brandon Johnson:

Alds. Pat Dowell, Maria Hadden, Daniel LaSpata, Matt Martin, Carlos Ramirez-Rosa, Rossana Rodríguez-Sanchez, Byron Sigcho-Lopez, Jeanette Taylor, Andre Vasquez (esimeses voorus toetas Garcíat)

USA senaator Elizabeth Warren (Mass.)

USA esindajad Jonathan Jackson, Delia Ramirez, Danny Davis (esimeses voorus toetas Lightfooti), Jan Schakowsky (toetus Garcíale esimeses ringis)

Osariigi sensaatorid Cristina Pacione-Zayas, Mattie Hunter

Osariigi esindajad Lakesia Collins, Mary Flowers, Will Guzzardi, Lilian Jimenez, Kelly Cassidy (esimeses voorus kiitis heaks Lightfoot)

Cooki maakonna komissarid Dennis Deer, Josina Morita

Cooki maakonna juhatuse president Toni Preckwinkle

Rühmad/liidud: Ameerika Õpetajate Föderatsioon, Chicago Õpetajate Liit, Illinoisi Õpetajate Föderatsioon, SEIU Local 73, SEIU Local 1, SEIU Healthcare, United Working Families, Sierra Club Illinoisi peatükk, Equality Illinois (esimeses voorus heaks kiidetud Lightfoot), Illinoisi Õdede Liit, Ameerika Föderatsioon kohalike omavalitsuste töötajate 704

Paul Vallas

Alds. Brian Hopkins, Anthony Napolitano, Brendan Reilly, Tom Tunney, Walter Burnett Jr (esimeses voorus toetas Lightfooti), Roderick Sawyer (linnapeakandidaat esimeses voorus), Ray Lopez, Matthew O’Shea

Ärimees ja endine linnapeakandidaat Willie Wilson

Endine Illinoisi osariigi haridusnõukogu esimees, linnapeakandidaat Gery Chico

Rühmad/liidud: Chicago peatükk FOP, Rahvusvaheline Liftiehitajate Liit 2, Illinoisi LGBT Kaubanduskoda, Armeenia Riiklik Ameerika Komitee, Torumeeste Kohalik Liit 130, Rahvusvaheline Operatiivinseneride Liit 150, Rahvusvaheline Elektritöötajate Vennaskond Kohalik 9 ja Kohalik 134

Väljaanded: Chicago Tribune, Gazette Chicago

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply