“Vanderpump Rules” staar Raquel Leviss üksikasjad Scheana Shay väidetava rünnaku kohta lähenemiskeelu taotluses

0

Raquel Leviss paljastas sel nädalal heaks kiidetud ajutise lähenemiskeelu esitamise käigus oma näol lõikehaavad ja verevalumid, väites, et filmi “Vanderpump Rules” kaasnäitleja Scheana Shay ründas teda.

Leviss (28) väitis, et Shay (37) surus teda 2. märtsil kella 1.30 paiku öösel New Yorgis vastu telliskiviseina ja lõi teda rusikaga näkku, põhjustades vigastusi tema kuklasse ja vasakusse silma. kohtudokumendid, mis esitati teisipäeval ja mille hankis Fox News Digital. Istung on määratud 29. märtsile.

“Praegu räägivad ühised sõbrad ja töökaaslased mulle, et ta ei kahetse minu vastu suunatud füüsilist rünnakut ja teeks seda uuesti, kui avastaks, et meie ühisele sõbrale tekitati täiendavaid emotsionaalseid pingeid,” lisas Leviss väidetava rünnaku kirjelduses.

Hiljuti tunnistas tõsielustaar, et tal oli suhe näitleja Tom Sandovaliga (39). Sandoval pettis oma üheksa-aastast elukaaslast, kaasnäitlejat Ariana Madixit (37), kes on üks Shay lähedasi sõpru. Väidetavalt sai Madix afäärist teada pärast selgesõnaliste tekstide leidmist.

TOM SANDOVAL ÜTLEB, ET TAL on RAQUEL LEVISSI AFAARI KUITUJUTUDE KOHTA VAHANDENUD

Raquel Leviss esitas Scheana Shayle ajutise lähenemiskeelu, väites, et teda ründas tema kaasnäitleja.

Raquel Leviss esitas Scheana Shayle ajutise lähenemiskeelu, väites, et teda ründas tema kaasnäitleja. (Getty / Raquel Leviss / Los Angelese ülemkohus)

Leviss kirjutas kolmapäeval oma Instagramis avalikus vabanduses osaliselt: “Ma tahan oma tegude ja valikute pärast vabandada eelkõige Ariana ning oma sõprade ja fännide ees, kes on meie suhetesse nii palju investeerinud. Pole vabandust, ma olen. ei ole ohver ja ma pean oma tegude eest vastutama ning kahetsen väga, et Arianale haiget tegin.”

Leviss väitis, et Shay surus ta vastu telliskiviseina ja lõi talle rusikaga silma.

Leviss väitis, et Shay surus ta vastu telliskiviseina ja lõi talle rusikaga silma. (Raquel Leviss / Los Angelese ülemkohus)

Väidetav rünnak juhtus selle kuu alguses pärast seda, kui selgus, et Levissil oli suhe ühise sõbra Ariana Madixi kauaaegse poiss-sõbraga.

Väidetav rünnak juhtus selle kuu alguses pärast seda, kui selgus, et Levissil oli suhe ühise sõbra Ariana Madixi kauaaegse poiss-sõbraga. (Raquel Leviss / Los Angelese ülemkohus)

Ta ütles, et väidetava rünnaku tagajärjel tekkis tal silm must, paistes ja kulmude lähedale tekkis lööve.

Ta ütles, et väidetava rünnaku tagajärjel tekkis tal silm must, paistes ja kulmude lähedale tekkis lööve. (Raquel Leviss / Los Angelese ülemkohus)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Ta mainis Shay väidetavat kallaletungi vabanduses, kirjutades: “Kuigi ma otsustan osaleda tõsielusaates, aktsepteerides sellega kaasnevat head ja halba, olen lisaks minu enda tegudele saanud füüsilise rünnaku, olen kaotanud sõprussuhted, saanud tapmisähvardusi ja vihkamist. e-kirju, lisaks sellele, et minu privaatsust on rikutud.”

Scheana Shay ja Raquel Leviss esinesid saates Bravo "Vaadake, mis juhtub otse-eetris koos Andy Coheniga" vahetult enne väidetavat rünnakut selle kuu alguses.

Scheana Shay ja Raquel Leviss esinesid Bravo saates “Watch What Happens Live with Andy Cohen” vahetult enne väidetavat rünnakut selle kuu alguses. (Charles Sykes / Bravo Getty Images kaudu)

Lisaks märkis ta kohtutoimikus, et Shay väidetava rünnaku tõttu tekkis tal silm must ja vasak kulm lõigati, hägune nägemine ja vasaku silma turse.

Leviss nõuab, et Shay jääks temast, tema kodust ja “töökohast või töökohast” 100 jardi kaugusele, mis eeldatavasti oleks etendus, kuigi ta väidab avalduses, et see ei mõjutaks Shay võimet tööle minna.

Ta lisas ka dokumendi Põhja-Hollywoodi kiirabist, kuhu ta 4. märtsil läks, ja kolm fotot, millel oli näha tema musta silma, paistetust ja lõiget silma kohal.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Leviss viitas ka ekraanipildile ühest Shay Instagrami postitusest, millel oli foto temast koos Madixiga. Sellel oli pealkiri “Anna alati oma selga! #TeamAriana” koos emotikoniga, mis oli ringiga ümbritsetud.

Madix ja Sandoval on mõlemad olnud osa telesaatest “Vanderpump Rules” alates algushooaegadest. Pole teada, millal need kaks esimest korda kohtuma hakkasid, kuid endine paar kinnitas esimest korda oma suhet 2014. aasta teise hooaja taaskohtumise ajal.

Madix ja Sandoval on sellest ajast alates koos olnud ja koos elanud, enne kui petmisskandaali tõttu lahkusid.

Allikas ütles Fox News Digitalile, et nad elavad praegu endiselt ühes majas.

Shay esindaja ei vastanud kohe Fox News Digitali kommentaaritaotlusele.

Fox News Digitali Lauryn Overhultz aitas selle raporti koostamisele kaasa.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply