“Vanderpump Rules” staar Raquel Leviss vabandab petmisskandaali pärast, paljastab Tom Sandovali romantika staatuse

0

“Vanderpump Rules” staar Raquel Leviss murdis oma vaikuse pärast afääri kaasnäitleja Tom Sandovaliga.

Leviss vabandas Sandovali endise tüdruksõbra Ariana Madixi ees ja andis värskenduse tema ja Sandovali suhte kohta.

“Lisaks meie suhtega seotud kaitsetutele asjaoludele on minu tunded Tomi vastu alati olnud siirad ja sündinud armastavast sõprusest,” jagas ta kolmapäeva õhtul Instagramis tehtud avalduses. “Teades, kui paljudele inimestele me haiget teeme, pean mõistma oma valikuid ja õppima tegema paremaid.”

“Pean hoolitsema oma tervise eest, töötama enda kasvamise nimel ja võtma aega, et üksiolemisega hakkama saada,” jätkas Leviss. “Ma hoolin Tomist ja ma ei taha midagi sildistada ega ennustada, mis ees ootab. Praegu pean paranema.”

Varem samal päeval jagatud postituses, mis oli tema esimesed kommentaarid pärast skandaali puhkemist, vabandas Leviss ja selgitas, et on sõltuvuses “armastatuna olemisest ja tundmisest”.

“Tahan vabandada oma tegude ja valikute pärast eelkõige Ariana ning oma sõprade ja fännide ees, kes on meie suhetesse nii palju investeerinud,” ütles ta sotsiaalmeedia vahendusel tehtud avalduses. “Ei ole vabandust, ma ei ole ohver ja ma pean oma tegude eest vastutama ning kahetsen väga, et Arianale haiget tegin.”

“Mõtlen oma valikuid, räägin nõustajaga ja õpin enda kohta asju, nagu kaassõltuvus ja sõltuvus olla armastatud ja tunda end armastatuna,” jätkas ta. “Olen otsinud emotsionaalset kinnitust intiimsete sidemete kaudu, mis ei ole terved, arvestamata minu enda heaoluga, mõjutades mõnikord teisi negatiivselt ja eelistan sageli intiimset sidet oma sõprussuhetele. Astun samme, et mõista oma käitumist ja teha tervislikumaid valikuid.”

Tom Sandoval ja Raquel Leviss on mõlemad Ariana Madixilt avalikult vabandanud pärast uudiste levikut, et neil kahel oli suhe ajal, mil Sandoval oli Madixiga suhtes.

Tom Sandoval ja Raquel Leviss on mõlemad Ariana Madixilt avalikult vabandanud pärast uudiste levikut, et neil kahel oli suhe ajal, mil Sandoval oli Madixiga suhtes. (Santiago Felipe/Bravo)

TOM SANDOVAL ÜTLEB, ET TAL on RAQUEL LEVISSI AFAARI KUITUJUTUDE KOHTA VAHANDENUD

Sandoval ja Ariana hakkasid kohtuma 2014. aastal pärast koostööd restoranis SUR.

Sandoval ja Ariana hakkasid kohtuma 2014. aastal pärast koostööd restoranis SUR. (Rich Polk)

Sandoval jagas oma Instagrami kaudu Madixile vabandust.

“Tahan ennekõike vabandada kõigi ees, kellele olen selle protsessiga haiget teinud,” ütles ta. “Eelkõige tahan ma Ariana ees vabandada. Tegin vigu, olin isekas ja tegin hoolimatuid otsuseid, mis tegid kellelegi haiget, keda armastan. Keegi ei vääri seda valu nii traumeerivalt ja avalikult tundma.”

Ta lisas: “Ma võin vaid ette kujutada, kui laastav see Arianale ja kõigile meie ümber on olnud. Tunnen end selle pärast tõesti kohutavalt. Mul on kõige suurem kahju, et tegin Arianale austust. Ma ei tahtnud kunagi nii paljudele inimestele pettumust valmistada, sealhulgas meie armastavatele perekondadele ja sõbrad.”

Eelmisel nädalal avastas Madix väidetavalt Sandovali ja Levissi vahel sobimatud tekstisõnumid. Madix katkestas kohe suhte.

“Neil oli mõnda aega probleeme olnud, kuid see oli Ariana jaoks viimane piisk karikasse,” rääkis üks insaider ajakirjale People. “Ta talub aastate jooksul palju, kuid ta ei jää rahulikuks ega jää sel viisil lugupidamatuks.”

Tom Sandoval ja Ariana Madix olid varem koos olnud üheksa aastat.

Tom Sandoval ja Ariana Madix olid varem koos olnud üheksa aastat. (Todd Williamson / Bravo)

“VANDERPUMP REEGLID” ASI: 7-KORDSED PEMISKANDAALID RAKISTAS REALITEERIMINE

Raquel Levissil ja Sandovalil on olnud kuude pikkune suhe.

Raquel Levissil ja Sandovalil on olnud kuude pikkune suhe. (Scott Gries)

Leviss ja Sandoval hakkasid lehe Sixi andmetel salaja kohtuma “eelmisel suvest” ning ööbisid kodus, mida ta Madixiga jagas San Fernando orus, kui “Ariana oli linnast väljas”.

Samal päeval, kui uudis afäärist levis, esines Leviss saates “Watch What Happens Live with Andy Cohen” koos “Vanderpump Rules” kaasnäitleja Scheana Shayga. Pärast intervjuud rääkis Leviss suhtest Shayle, kes vastas väidetavalt tõsielustaarile rusikaga näkku.

Leviss taotles 7. veebruaril Los Angelese ülemkohtus Shay suhtes ajutist lähenemiskeeldu, kinnitab Fox News Digital. Asja arutamine toimub 29. märtsil.

Pole kohe selge, kas ajutine lähenemiskeeld on seotud väidetava füüsilise tüliga.

Scheana Shay ja Raquel Leviss edasi "Vaadake, mis juhtub otse-eetris koos Andy Coheniga."

Scheana Shay ja Raquel Leviss saates “Vaata, mis juhtub otse koos Andy Coheniga”. (Getty Images)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Madix ja Sandoval on mõlemad olnud osa telesaatest “Vanderpump Rules” alates algushooaegadest. Pole teada, millal need kaks esimest korda kohtuma hakkasid, kuid endine paar kinnitas esimest korda oma suhet 2014. aasta teise hooaja taaskohtumise ajal.

Madix ja Sandoval on sellest ajast alates koos olnud ja koos elanud, enne kui petmisskandaali tõttu lahkusid.

Allikas ütles Fox News Digitalile, et nad elavad praegu endiselt ühes majas.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Selle raporti koostamisel aitas kaasa Fox News Digitali Tracy Wright.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply