“Vanderpump Rulesi” staar Ariana Madix katkestas vaikimise Tom Sandovali petmisskandaali kohta

0

Ariana Madix ei ole naine, keda on põlatud.

“Vanderpump Rules” staar murdis oma vaikimise pärast uudist, et tema üheksa-aastane poiss-sõber Tom Sandoval pettis teda koos kaasnäitleja Raquel Levissiga.

“Tere. Kust alustada,” kirjutas ta oma Instagrami.

“Tahan avaldada oma siiramat tänu armastuse ja toetuse eest, mida olen saanud sõpradelt, perekonnalt ja inimestelt, kellega ma pole viimase kahe nädala jooksul isegi kohtunud. Kui ma olen tundnud, et ma ei suuda isegi seista, te kõik olete andnud mulle jõudu jätkata ja näinud mind läbi mu kõige pimedamate tundide.”

TOM SANDOVAL ÜTLEB RAQUEL LEVISSI AFAARI KUITUJUTUDE SEES “VAHANDANEN KÕIGE EEST”

Ariana Madix avaldas tunnustust inimestele, sealhulgas neile, keda ta pole kunagi kohanud, kes toetasid teda petmisskandaali keskel.

Ariana Madix avaldas tunnustust inimestele, sealhulgas neile, keda ta pole kunagi kohanud, kes toetasid teda petmisskandaali keskel. (Matt Winkelmeyer / WireImage)

“Öelda, et olen laastatud ja murtud, on alahinnatud,” jätkas ta.

“Kuid ma tean, et ma ei ole selles üksi. Nii paljud mu lähimad sõbrad leinavad praegu selle kaotuse pärast ja on sellest reetmisest nii mitmel tasandil,” lisas ta.

“Mul on tohutult vedanud, et mul on maailma parim tugisüsteem ja ma loodan, et suudan igale inimesele tagasi maksta armastuse eest, mida olete mulle näidanud. Mis mind ei tapaks parem jooksmine. Armastus, Ariana.”

RAKENDUSE KASUTAJAD KLIKIGE SIIA

Madixi sõbrad kogunesid kommentaaride sektsiooni, et näidata oma jätkuvat toetust 37-aastasele mehele.

Sheana Shay kirjutas “TA ON”, samas kui Kristen Doute ütles talle: “Ma armastan sind beebikoogid. Sa tapad elu ja teie tugimeeskond on siin, et teie usaldust saada. Olge maailm: ta tagasi.”

“VANDERPUMP REEGLID” ASI: 7-KORDSED PEMISKANDAALID RAKISTAS REALITYTV

Levissi endine kihlatu James Kennedy kommenteeris mitmeid emotikone, sealhulgas tulesümbolit, käteplaksutamist ja kiituse sümbolit.

Tom Sandoval, tsenter, ja Raquel Leviss, paremal, on pärast seda, kui kuulujutud afäärist lekkisid, avaldusi teinud.

Tom Sandoval, tsenter, ja Raquel Leviss, paremal, on pärast seda, kui kuulujutud afäärist lekkisid, avaldusi teinud. (Santiago Felipe/Bravo)

Selle kuu alguses teatasid mitmed müügikohad, et Madix ja Sandoval läksid lahku pärast seda, kui Madix sai teada, et tema poiss-sõber teda petab. Vaadates Sandovali esinemist koos oma bändiga Tom Sandoval & the Most Extras Los Angeleses kolmapäeval, avastas Madix väidetavalt oma toonase poiss-sõbra telefonist sobimatud sõnumid Sandovali ja Levissi vahel.

Pärast seda on nii Sandoval kui ka Leviss teinud mitu avaldust, väljendades oma kahetsust Madixile haiget tegemise pärast.

Ariana Madix ja Tom Sandoval olid varem koos olnud üheksa aastat.

Ariana Madix ja Tom Sandoval olid varem koos olnud üheksa aastat. (Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Pärast seda, kui Sandoval palus fännidel algselt oma viha oma äripartneritelt tema poole suunata, vabandas Sandoval lõpuks Madixi ees, kirjutades: “Tahan ennekõike vabandada kõigi ees, kellele olen selle protsessiga haiget teinud. Eelkõige tahan ma vabandada. Arianale. Tegin vigu, olin isekas ja tegin hoolimatuid otsuseid, mis teevad haiget kellelegi, keda ma armastan. Keegi ei vääri seda valu nii traumeerivalt ja avalikult tundma,” kirjutas ta Instagrami avalduses.

„VANDERPUMP REEGLID” STAAR RAQUEL LEVISS ANDMED SCHEANA SHAY VÄIDETAVATE RÜNNAKESE TOIMETAMISE TAOTLUSES

“Ma võin vaid ette kujutada, kui laastav see Arianale ja kõigile meie ümber on olnud. Tunnen end selle pärast tõesti kohutavalt. Kahetsen kõige rohkem, et tegin Arianale au. Ma ei tahtnud kunagi nii paljudele inimestele, sealhulgas meie armastavatele peredele ja sõpradele, pettumust valmistada,” jätkas ta.

Tom Sandoval kahetses, et tegi haiget oma kauaaegsele armastusele Ariana Madixile.

Tom Sandoval kahetses, et tegi haiget oma kauaaegsele armastusele Ariana Madixile. (Todd Williamson/Bravo)

Leviss pakkus sarnast sõnumit, jagades oma Instagrami postituses: “Tahan vabandada oma tegude ja valikute pärast eelkõige Ariana ning oma sõprade ja fännide ees, kes on meie suhetesse nii investeerinud. Pole vabandust, ma ei ole ohver ja mina peame oma tegude eest vastutama ning kahetsen sügavalt, et Arianale haiget tegin.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Täiendavas postituses vihjas Leviss, et asjad tema ja Sandovali vahel olid keerulised.

Raquel Leviss osaleb 22. märtsil 2022 Los Angelese The Shrine Auditoriumis 2022. aasta iHeartRadio muusikaauhindade jagamisel.

Raquel Leviss osaleb 22. märtsil 2022 Los Angelese The Shrine Auditoriumis 2022. aasta iHeartRadio muusikaauhindade jagamisel. (Frazer Harrisoni / Getty Images foto)

“Lisaks meie suhtega seotud kaitsetutele asjaoludele on minu tunded Tomi vastu alati olnud siirad ja sündinud armastavast sõprusest. Teades, kui paljudele inimestele me haiget tegime, pean mõistma oma valikuid ja õppima tegema paremaid. Pean hoolitsema. oma tervisest, töötage enda kasvamise nimel ja võtke aega, et üksiolemisega hakkama saada,” lisas Leviss. “Ma hoolin Tomist ja ma ei taha midagi sildistada ega ennustada, mis ees ootab. Praegu pean paranema.”

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Vanderpump Rules” 10. hooaeg on praegu Bravos eetris.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply