(VÄRSKENDATUD) Ebaõnnestunud Silicon Valley Pank andis vasakpoolsetele põhjustele üle 70 miljoni dollari

0

Silicon Valley Bank (SVB), mille kokkuvarisemine eelmisel nädalal on vallandanud ülemaailmse panganduskriisi, annetas üle 70 miljoni dollari erinevatele vasakpoolsetele eesmärkidele, kuid ei suutnud rahahädas hoiustajatele maksta.

Jalakäija räägib 10. märtsil 2023 Californias Santa Claras Silicon Valley Banksi peakorterist mööda kõndides mobiiltelefoniga. USA võimud tungisid peale ja arestisid SVB, mis on alates 1980. aastatest USA idufirmade peamine laenuandja, varad pärast seda, kui Hoiustel töötamine ei muutnud keskmise suurusega pangal enam võimalik iseseisvalt pinnal püsida.  (Foto NOAH BERGER / AFP) (Foto NOAH BERGER / AFP Getty Images kaudu)

Jalakäija räägib 10. märtsil 2023 Californias Santa Claras Silicon Valley Banksi peakorterist mööda kõndides mobiiltelefoniga. USA võimud tungisid peale ja arestisid pärast 1980. aastatest USA idufirmade peamise laenuandja SVB varad. Hoiustel töötamine ei muutnud keskmise suurusega pangal enam võimalik iseseisvalt pinnal püsida. (NOAH BERGER / AFP Getty Images kaudu)

Nagu Breitbart News eelmisel nädalal teatas, moodustasid SVB annetused osa peaaegu 83 miljardist dollarist, mille vasakpoolsed rühmitused said Ameerika Ühendriikidest, nagu on dokumenteerinud Claremonti instituut. andmebaasi:

“Võttepunktina on 82,9 miljardit dollarit rohkem kui 46 Aafrika riigi SKT. Aastal 2022, Ford Motor Company kasum oli 23 miljardit dollarit,” märkisid nad ka. Summa 82,9 miljonit dollarit sisaldab “rohkem kui 123 miljonit dollarit otse BLM-i emaorganisatsioonidele” ja palju muud BLM-i tegevuskava toetavatele organisatsioonidele.

Nimekirjast selgub, et mitmed populaarsed ettevõtted erinevatest tööstusharudest varustasid liikumist suurte sularahasummadega. Näiteks Walmart, mis asub Arkansases, andis BLM-i ja sellega seotud põhjuste toetuseks ilmatu 100 miljonit dollarit, keskendudes “rassilisele võrdsusele”.

Eelmisel aastal peatas Black Lives Matter raha kogumise mitmes osariigis pärast seda, kui ta ei suutnud esitada nõutavaid mittetulunduslikke aruandeid. Samuti on tekkinud küsimusi selle juhtide rikkalike kulutuste kohta kinnisvarale ja muudele kulutustele.

Joel B. Pollak on Breitbart Newsi vanemtoimetaja ja saatejuht Breitbarti uudised pühapäeval saates Sirius XM Patriot pühapäeva õhtuti kell 19.00-22.00 ET (16.00-19.00 PT). Ta on uue eluloo autor, Rhoda: “Seltsimees Kadalie, sa oled korrast ära”. Ta on ka hiljutise e-raamatu autor, Ei vaba ega õiglane: 2020. aasta USA presidendivalimised. Ta on 2018. aasta Robert Novaki ajakirjanduse vilistlasstipendiumi võitja. Jälgige teda Twitteris aadressil @joelpollak.

Parandus: Seda artiklit on parandatud kahel viisil, kuna Claremonti Instituut – kelle andmebaasi artikkel viitas – parandas sissemaksete summas vea, 73 miljonilt 70 miljonile dollarile; ja ka seetõttu, et Claremonti Instituudi määratlus “mustade elude tähtsus” hõlmas palju laiemat organisatsioonide hulka. Vasakpoolne kirjanik Judd Legum sobivalt lipuga märgitud need probleemid – kuid siis kordas kahtlane väidavad, et Silicon Valley panga kokkuvarisemise põhjustas Trumpi-aegne Dodd-Franki eeskirjade tühistamine. Ta jättis mainimata inflatsiooni, mida peetakse laialdaselt kõige olulisemaks põhjuseks.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply