Vasakpoolne salong: vabariiklased peavad kultuurisõdade varjus “fašistlikku sõda” demokraatia ja vabaduse vastu

0

Hiljutise väljaande kohaselt peavad vabariiklased keset “fašistlikku sõda” vabaduse ja demokraatia vastu. Salong teos, mis kritiseerib termini “kultuurisõjad” kasutamist parempoolsete “kurjade jõudude” väidetavate tõeliste kavatsuste varjamiseks.

Teisipäev esseepealkirjaga “See pole kultuurisõda: vabariiklased peavad sõda demokraatia vastu”, kirjutas Salong poliitikatöötaja kirjanik Chauncey DeVega, kes süüdistab, et tänane Vabariiklik Partei ja suurem “konservatiivne” liikumine “pidavad fašistlikku sõda mitmerassilise pluralistliku demokraatia ja inimvabaduse vastu”.

DeVega alustab väitega, et suutmatus aru saada, kuidas “nn kultuurisõda on tegelikult fašistlik sõda Ameerika demokraatia vastu, on peaaegu tagamine nende kurjade jõudude ümberminekuga”.

Väidetakse, et “selle fašistliku ja autoritaarse kampaania juured” ulatuvad Ameerika “fašismi põlisvormideni”, mida eksponeerivad “Jim ja Jane Crow, valge mustal orjus, esimeste rahvaste vastu suunatud genotsiid ja valgete asunike kolonialism”, Autor süüdistab, et “neofašismi ja Trumpi ajastut mõistetakse õigesti kui palju vanemate sünnidefektide kõige aktuaalsemat ilmingut Ameerika demokraatias ja ühiskonnas”.

Seejärel tsiteerib ta Yale’i ülikooli filosoofiaprofessorit Jason Stanleyt, kes “toob esile, kuidas vabariiklaste fašistid arvasid, et Florida ja teiste riigi osade kuritegevuse seadused, mis on suunatud Aafrika-Ameerika ajaloo (ja riigi tegeliku ajaloo üldisemalt) õpetamisele, on näited palju suuremast ajast. Orwelli projekt.”

DeVega sõnul on Ameerika peavoolumeedia ja poliitiline klass “kultuurisõja” tõelisest olemusest valesti aru saanud, kuna neil on endiselt “normaalsuse” eelarvamus:

Institutsioonide ja üksikisikutena on nad end veennud, et Ameerika neofašism on radaripilk, kõrvalekalle, mis paratamatult asendub naasmisega “normaalsesse” ja “vanadesse headesse aegadesse”. Ameerika uudistemeedia ja poliitiline klass on sellele narratiivile psühholoogiliselt, emotsionaalselt ja rahaliselt pühendunud, isegi kui faktid seda ei toeta.

Veelgi enam, ta täpsustab: “idee, et Ameerikas on käimas kultuurisõda fašistliku demokraatia- ja vabadussõja asemel, sobib hästi lühiajaliste probleemide narratiivsesse raamistikku, mis varsti möödub, mitte aga eksistentsiaalsesse kriisi, mis muudab asjade järjekorda põhjalikult. riigis.”

Kirjeldades poliitilist klassi ja peavoolu uudismeediat “isepiiravatena”, põhjendab DeVega, et igasugune möönmine, et “vabariiklaste partei ja “konservatiivne” liikumine on neofašistid, kes eitavad mitmerassilist demokraatiat, hõlmaks teatud tüüpi paradigma muutust, mida uudistemeedia ja poliitiline klass lükkaks a priori tagasi.”

“Karjääristid ja teised, kes on nendes mõjusfäärides edukad, teavad, mis on reeglid ja peavad neist täpselt kinni, et neid ei karistataks või isegi pagendataks,” selgitab ta.

DeVega süüdistab peavoolu uudistemeediat ja poliitilist klassi “kujutlusvõime ebaõnnestumises” ja “intellektuaalses laiskuses” seistes silmitsi “episteemilise kriisiga”, mis on tõusnud “neofašismist”.

“Võrdluseks ja nagu teised vasakpoolsed keerukamad mõtlejad, mõistavad vabariiklastest fašistid ja teised globaalse parempoolsed liikmed õigesti, et kultuur, emotsioonid, materiaalsed mured ja “tõsine poliitika” on kõik osa suuremast võitlusest poliitilise võitmise ja hoidmise nimel. võim kogu ühiskonnas,” kirjutab ta.

“Kuigi liiga paljud demokraadid ja peavoolu liberaalid ja edumeelsed (ja teised, kes on pühendunud liberaalsele demokraatlikule projektile Ameerikas) kipuvad poliitika ja kultuuri küsimusi kõrvale heitma, on neofašistid kaasatud revolutsioonilisele projektile, mis ei tee seda mõtlemisviga,” ta lisas.

Autor rõhutab, et “kultuurisõdade” kontekstis peavad vabariiklastest “fašistid ja nende väed” sõda “mustade ja pruunide inimeste, naiste, LGBTQ kogukonna ja muude ebasoodsas olukorras olevate ja marginaliseeritud rühmade vastu”, mis viib inimeste eludeni. sõna otseses mõttes ohus, olgu selleks siis otsene vägivald, nagu vihakuriteod või kodaniku- ja inimõiguste ning kehalise autonoomia äravõtmine.

DeVega, võttes sihikule terminoloogia, mis tema arvates moonutab avalikkuse ettekujutust, kinnitab, et Ameerika peavoolumeedia ja poliitiline klass “ei suuda mõista riigi demokraatiakriisi tegelikku olemust ja ulatust, sest “kultuurisõda” on keel, mis piirab nende võimet täielikult mõista. poliitiline reaalsus.”

Ta lõpetab, kutsudes üles “rekalibreerima” ja “ümbermõtlema” lähenemisviisi “kontseptualiseerimisele, teoretiseerimisele, suhtlemisele ja reageerimisele riigi demokraatiakriisile ja selle sügavale päritolule”.

The Salong kirjanik on väljendanud radikaalset valgete ja vabariiklaste vastast retoorikat.

Juunis DeVega väitis “Valge Ameerika”, mis on mustanahaliste kannatustes “liiga mugav”, tuleb “puhastada” oma “truudusest valgete ülemvõimule”, kuna ta süüdistas GOP-d “de facto terroristlikuks organisatsiooniks” ja rühmitus “maailma suurim valgete ülemvõimu pooldaja”.

Eelmisel aastal ta ütles Demokraadid ei taha ühtsust GOP “fašistidega”, kuna ta süüdistas vabariiklasi püüdes luua ühiskonda, kus mustanahalistel “ei ole õigusi, mida valge mees on kohustatud austama”.

Samuti vanem poliitikakirjanik väitis GOP on muutunud “kurjast putukast” täielikuks “terroriorganisatsiooniks”, süüdistades samal ajal vabariiklasi ja Trumpi toetajaid sõja otsimises Ameerika demokraatia vastu, vasakpoolsete ja vähemuste vastu suunatud laiaulatusliku vägivalla õhutamises ning “stohhastilise terrorismi” kasutamises. oma eesmärke saavutada.

Varem šokeerivalt valge- ja kristlusevastane Salong DeVega tükk viidatud “vabariiklikule fašistlikule liikumisele” kui “objektiivselt kurjaks”, lootes, et “värvilised inimesed” surevad välja võitluses “mitmerassilise demokraatia vastu”, süüdistades samal ajal “valgeid kristlasi” valede, terrorismi, valgete ülemvõimu ja fašismi omaksvõtmises.

Teises vasakpoolse kirjaniku DeVega kirjutatud essees süüdistatav Vabariiklased, kes meenutavad natsiajastu “head sakslast” – kes soovivad uskuda, et nad on korralikud inimesed, kuid varjavad end “väljamõeldiste taha, mis on nende juhi poolt toime pandud kurjuse usutavalt eitav”, kuna ta kirjeldas tänapäeva konservatiivsust kui “sõbraliku fašismi” otsimist, mis on maskeeritud. kutsub pöörduma tagasi “traditsiooniliste väärtuste” juurde.

Jälgige Joshua Kleini Twitteris @JoshuaKlein.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply