Vasakpoolsed, demokraadid vaevlevad ohjeldamatu rõõmuga kui Trumpi süüdistus

0

Endise presidendi Donald Trumpi eelseisev vahistamine on tekitanud sotsiaalmeedias endise presidendi kurjategijate reaktsiooni.

Pärast Trumpi teatas väljaande Truth Social laupäeva hommikul arreteeriti ta teisipäeval Manhattani ringkonnaprokuratuuri uurimise tõttu, vastasid mitmed Trumpi kriitikud sotsiaalmeedias pilkavalt.

Näitleja George Takei kirjutas Twitteris sarkastilise sõnumi:

Kes meist poleks osalenud skeemis, mille kohaselt makstakse üleriigiliste valimiste eelõhtul pornotaarile vaikimisi raha ja peidetakse need maksed siis ebaseaduslikult?

Kui nad saavad Trumpi järgi tulla, võivad nad tulla ka teie pärast!

Sotsiaalmeedia mõjutaja ja raevukas Trumpi kriitik Brian Krassenstein kirjutas Twitteris, et Trumpile “võetakse broneering ja võetakse sõrmejäljed nagu iga väidetava kurjategija puhul”.

Vasakpoolse kallakuga ajakirjanik Aaron Rupar märkis lahknevust Trumpi eelseisva vahistamise ja kavandatud kampaaniategevuse vahel.

«Viimase paari tunni jooksul saime teada, et Trump kavatseb väidetavalt võimudele alla anda, kui talle esitatakse süüdistus, ning samuti plaanib ta järgmisel nädalavahetusel Wacos miitingut korraldada. Tavaline presidendikampaania värk,” kirjutas ta säutsus.

Trumpi-vastane endine vabariiklaste vabariiklane Adam Kinzinger (IL) kirjutas vastuseks esindaja Marjorie Taylor Greenile (R-GA):

Kui rikute seadust, lähete vangi.

Kes kes marj.

Eric Swalwell (D-CA) väitis, et Trump oli avalikult teatanud nii eelseisvast vahistamisest kui ka augustikuisest haarangust Mar-a-Lagosse, et propageerida “tema nimel vägivallaakte”.

Samamoodi kirjeldas esindajatekoja endine spiiker Nancy Pelosi (D-CA) Trumpi postitust kui “mõtlematut” ja väitis, et endise presidendi sõnumid olid suunatud “endi uudistes hoidmisele ja rahutuste õhutamisele oma toetajate seas”.

Pärast seda, kui esindajatekoja spiiker Kevin McCarthy (R-CA) kirjeldas eelseisvat vahistamist kui ennekuulmatut võimu kuritarvitamist ja “poliitiliselt motiveeritud” Amy McGrathi, demokraatide kandidaati Kentucky 2020. aasta senati valimistel, Amy McGrath, demokraatide kandidaat 2020. aasta senati valimistel. , vastas, nimetas kõnelejat nõrgaks ja selgrootuks.

Rep Adriano Espaillat (D-NY) pilkas samuti kõneleja sõnumit, vihjates, et McCarthy “vankerdus Trumpi ja MTG ees”.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply