Vermonti kool reageeris spordikeelule pärast seda, kui tüdrukute meeskond keeldus meesõpilasega võistlemast

0

Tüdrukute korvpallimeeskond Vermontis on olnud keelatud võistlemisest pärast mängu kaotamise otsust meesõpilasega meeskonnale.

Green Mountaini osariigis keskkoolispordi eest vastutav asutus Vermont Principals’ Association (VPA) kirjutas kiri Esmaspäeval keelati Mid Vermonti kristlikul koolil võistlemine, kuna see ilmselt rikkus põhimõtteid, mis on seotud “rassilise, soolise õiglase ja puuetega seotud teadlikkusega” ja “sooidentiteediga”.

„VPA kordab veel kord oma jätkuvat toetust transsoolistest üliõpilassportlastele, kuna see on mitte ainult osa iga õpilase kasvamiseks ja arenemiseks kaasava kogukonna loomisest, vaid ka Vermonti osariigi seaduste selge ootusena Haridusagentuuris Best. tavasid ja VPA poliitikat transsooliste üliõpilassportlaste kohta,” seisis kirjas.

“Diskrimineerimise keeld hõlmab diskrimineerimist õpilase tegeliku või tajutava soo ja soo alusel,” jätkati.

Mid Vermont otsustas kaotada mängu Long Trail Schooli vastu, kus on meessportlane, kes end naissoost identifitseerib, kuna nad uskusid, et meesmeeskonna liikme kohalolek seab mängijad vigastuste ohtu ja oli ebaõiglane.

Veebruari meilis aadressile Valley NewsMid Vermonti juht Vicky Fogg ütles: “Usume, et vastase vastu mängimine bioloogilise mehega seab ohtu mängu aususe ja meie mängijate turvalisuse.”

Keelu kohta ütles Fogg New York Post“Meie liikmelisuse tühistamine ei ole lahendus ega aita kuidagi tegeleda meie armastatud osariigi naistespordi väga reaalse ohutuse ja õigluse probleemiga.”

“Kutsume VPA-d üles oma poliitikat uuesti läbi vaatama ja tasakaalustama iga osariigi sportlase õigusi,” jätkas ta.

Ei VPA ega Mid Vermont ei vastanud Breitbart Newsi kommentaaritaotlusele.

Koolil on tähtajatu võistluskeeld.

Breccan F. Thies on Breitbart Newsi reporter. Saate teda Twitteris jälgida @BreccanFThies.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply