Virginia: Fairfaxi maakond eemaldab AP küsimuse, mis seob rassi poliitikaga

0

Fairfaxi maakonna Virginia osariigi suurim riigikoolide juhatus eemaldas 12. klassi edasijõudnute praktika (AP) valitsuse eksamilt küsimuse, mis seob rassi poliitikaga.

Uudised testiküsimuse kohta läksid sel nädalal levima, kui murelik Fairfaxi elanik jagas testiküsimust, milles paluti õpilastel siduda rassiline ja sotsiaalne identiteet liberaalse või konservatiivse olemisega. Sellised loetletud identiteedid olid: “Lõuna valge meestööline”, “keskealine linnalesbi” ja “kolledži haridusega mustanahaline meesprofessionaal”.

„See on Fairfaxi maakonna avalike koolide 12. klassi AP valitsuse testi tegelik küsimus. Mind ei huvita, kes sa oled või kummal pool vahekäiku sa oled, see peaks sind vihale ajama,” säutsus Rory Cooper.

“TKõik lapsed, et poliitiline filosoofia on hõimuküsimus, mis põhineb teie rassi/soo/seksuaalsuse/vanuse stereotüüpidel, on väljaspool teadmatust, see kahjustab tegelikult järgmist valijate põlvkonda. Järjekordne häbiväärne päev, ”lisas Cooper Fairfaxi maakonna avalike koolide (FCPS) jaoks.

Vastavalt Rahvuslik ülevaadevastureaktsioon “Viiruslik ekraanipilt pani koolinõukogu selle küsimuse tulevastest testidest välja jätma, märkides ametlikus avalduses, et see ei vastanud osakonna kõrgetele ootustele.

Virginia vabariiklasest leitnantkuberner Winsome Sears, kelle valisid 2021. aastal koos vabariiklasest kuberneri Glenn Youngkiniga koolide radikalismi pärast mures vanemad, taunis testiküsimuse säutsus, milles kordas Rory Cooperi frustratsiooni.

„Miks peaksid lapsevanemad toote eest maksma, kui nad selle sisu ei tea? Seda palume vanematel teha, kui asi puudutab oma laste haridust. Sellised testid tekitavad meie koolides lõhenemist, madalat moraali ja võitlusi. Seetõttu nõuavad vanemad praegu kooli valikut! säutsus Sears.

Lisaks ütles mittetulundusühing College Board, mis jälgib standardiseeritud testimist ja AP-kursuste loomist Põhja-Ameerikas, et küsimus ilmus ilma ametliku heakskiiduta.

“See ei ole AP programmi küsimus. See on vastuolus AP küsimuse sisu ja vorminguga,“ ütles kolleegiumi juhatus säutsus vastuseks Searsile.

Fairfaxi maakond on olnud vaidlusi piksevarras alates 2021. aasta valimistest, mil kuberneriks tõusis Glenn Youngkin. Möödunud aasta detsembris, kl Thomas Jeffersoni teaduse ja tehnoloogia keskkoolpuhkesid süüdistused, et valitsuse rahastatud kool on omakapitali edendamiseks viivitanud teenetepõhiste auhindade jagamisega.

“Mind hämmastab uudised, mis väidavad, et teavet riiklike teeneteauhindade kohta, mis on määratud üliõpilaste PSAT-i skooridega, hoiti Thomas Jeffersoni teaduse ja tehnoloogia keskkooli õpilastelt alles pärast seda, kui kolledži stipendiumide olulised tähtajad olid möödas,” ütles Youngkin. ütles toona.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply