Vivek Ramaswamy: Ma ei nõustu DeSantise Disney taktikaga

0

Ettevõtja ja 2024. aasta vabariiklaste presidendikandidaat Vivek Ramaswamy ütles pühapäeval CNN-i saates “State of Union”, et ta ei nõustu sellega, kuidas kuberner Ron DeSantis (R-FL) käsitles oma lahkarvamusi Walt Disney Companyga.

Saatejuht Kaitlan Collins ütles: “Arvestades seda, mida ütlesite piiratud valitsuse kohta, kas nõustute sellega, mida Florida kuberner Ron DeSantis tegi Disneyga pärast seda, kui nad rääkisid tema haridusseadusest?”

Ramaswamy ütles: “Ma oleksin seda olukorda käsitlenud veidi teisiti. Peame olema täpsed selles osas, mis on ettevõtte vokismi tõelised tõukejõud. Üks alahinnatud tegelikkus on see, et Disney suurimad aktsionärid on Blackrock, State Street ja Vanguard. Need on kolm institutsiooni, mis edendavad ESG keskkonna- ja sotsiaalkavasid ning on enamiku Ameerika ettevõtete suurimad aktsionärid. Nad määravad tooni, mis paneb need ettevõtted käituma politiseeritud viisil alates oma koosolekuruumidest ja lõpetades sellega. See on probleem, mis tuleb turu kaudu lahendada. Ma väga ei usu valitsusse, olgu see vasak- või parempoolne. Seda näete ka vasakul, kasutades kiusaja kantslit ettevõtte muutuste juhtimise viisina. Ma arvan, et õige viis ettevõtte muutuste juhtimiseks on teha seda algpõhjuse enda kaudu ja praegusel juhul on suur osa sellest ülevalt alla juhitud ESG liikumisest kapitaliturgudel ja Ameerika korporatiivsetes koosolekuruumides.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply