Warner: kuritegevuse käsitlemine võib Demsile maja maksma minna, DC Bill “ei läbi lõhnatesti”

0

Kolmapäevases saates “Morning Edition” eetris olnud intervjuus NPR-iga väitis senaator Mark Warner (D-VA), et Columbia ringkonna kuritegevuse seaduse sätted, millega karmistatakse karistusi autovarguste eest, “ei läbi lõhnatesti”. ja et kui inimesed oleksid kuritegevusega paremini hakkama saanud, oleksid demokraadid ehk suutnud säilitada enamuse Esindajatekojas 2022. aasta vahevalimistel.

NPR-i poliitkorrespondent Susan Davis märkis, et Warner “märkis, et iga päev sajad tuhanded Virginia elanikud sisenevad piirkonda, kus kuritegevuse tase kasvab ja nende ohutus on tema jaoks probleem.”

Seejärel esitas ta Warneri klipi, milles öeldakse: “Kui me peaksime kuidagi saatma sõnumi, et olgu, me vähendame autovargamise eest määratud karistust, siis see ei läbi lõhnatesti.”

Segmendi teises osas märkis Davis: “Warner möönis, et kuritegevusega seotud poliitika on demokraatide jaoks keeruline ja see võis olla otsustav tegur nende vastu 2022. aasta valimistel.”

Seejärel esitas ta Warneri klipi, kus ta ütles: “Ma arvan, et demokraatlik maja võiks olla, kui inimesed oleksid kuritegevuse probleemi käsitlenud teisiti.”

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply