Whoopi Goldberg: DOJ peaks Fox Newsi kodumaiste terroristide värbamise kohta uurima

0

Whoopi Goldberg ütles kolmapäeval ABC saates “The View” oma kaassaatejuhtidele, et justiitsministeerium peaks uurima Fox Newsi rolli koduterroristide värbamisel.

Goldberg ütles: “Mul on küsimus. Miks seda ei peeta värbamiseks? Miks nad ei mõtle sellele kui radikaliseerimisele?

Kaassaatejuht Sunny Hostin küsis: “Nagu koduterroristide värbamine?”

Goldberg ütles: “Miks seda ei kontrollita nii, nagu nad uurivad teisi asju? Sest minu arvates peaks see olema seadusega vastuolus. Te ei tohiks ameeriklasele teadlikult valetada. Ja tead, see on üks asi, kui sa tegid vea ja sa ei teadnud. Aga me oleme juba viis-kuus aastat kuulnud, teate, et meedia oli valelik jama. Need olid võltsuudised. Kuidas siis nii? Mis on meie, mida me ameeriklastena teeme, et öelda, et see pole okei?

Ta lisas: “Esimene muudatus ei luba teil vabatahtlikult valetada.”

Hostin ütles: “Sisemaise terrorismi kohta ütlesite FBI direktoril Chris Wrayl, et meie riigi ja meie demokraatia püsimajäämise oht number üks on siseterroristid. Kuidas värbate koduterroriste? Kuidas sa seda teed? Väärinformatsioon.”

Viidates Dominion Voting Systemsi hagile Fox Newsi vastu, ütles Goldberg: “See ei ole ainult üks hääl tuules. Need on meilid, see on Foxi juht, kes ütleb, et see juhtus, see läks alla. Nii et sa teadsid, et käid igal õhtul väljas ja valetad. Nii et minu jaoks peaks see olema probleem.”

Ta lisas: “Sa teadsid ja tead, et inimesed kuulavad sind endiselt ja sa valetad endiselt. Ja ma loodan, et DOJ vaatab läbi terve hulga asju ja mõtleb välja, mida sellega teha.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply