“X-Elu” staar Denise Russo suri 44-aastaselt

0

Denise Russo, kes on tuntud VH1 tõsielusaate “The X-Life” peaosalisena, suri 44-aastaselt.

San Diego maakonna tervisekontrolli büroo kinnitas reedel pressiteate vahendusel Russo surma ja teatas, et ta leiti pühapäeval sõbra kodust “põrandalt reageerimata”.

Päästemeeskonnad vastasid 5. märtsil San Diego kodus 911 väljakutsele.

“QUEER EYE” TOM JACKSON SURI 63-aastaselt

“Hoolimata agressiivsetest elustamiskatsetest tuvastati tema surm. Sündmuskohal leiti narkootikumidega seotud varustus,” seisis San Diego maakonna meditsiinilise ekspertiisi büroo pressiteates.

Denise Russo osaleb "X elu" Käivitage pidu 2010. aastal.

Denise Russo osaleb 2010. aastal “X Life” lansseerimispeol. (Getty Images)

Surma põhjus on seni teadmata, uurimine on pooleli.

Russol on 8-aastane poeg nimega Leo Wolf, keda ta jagab rulataari Pierre Luc Gagnoniga.

Enne surma kandideeris Russo ajakirja Inked kaanetüdrukuks. Oma profiilis väljendas ta, kui palju armastust ta oma poja ja nende koosolemise hetkede vastu tunneb.

AARON CARTERI EMA NÕUAB POLITSEI UURIMIST, JAGAB TEMA SURMASTEENUSEST HÄIRIVATID FOTOD

“Mulle meeldib emaks olla! Mul on 8-aastane ilus poeg, kelle nimi on Leo Wolf, poisid valitsevad btw-d ja ta on mu elu valgus! Me maadleme, ma teen oma vene maadleja aktsenti ja keha löön, väike hiir voodil! Leo tegi elu parem ja tema emaks olemine on kingitus!”

Inked Magazine’i sait pani lisaks välja peaauhinna 25 000 dollarit järgmisele kaanetüdrukule. Russo märkis, milleks ta oleks võiduraha kasutanud.

“Ma kasutaksin seda raha sihtasutuse ehitamiseks, et taastada oma pojaga side. Elasin läbi kurnava hooldusõiguslahingu ja paranen endiselt. Raha aitaks tuua ellu stabiilsust, et meid taasühendada.”

Russo kohtus Gagnoniga VH1 saates “The X-Life”, tõsielusarjas, mis tutvustab mitmeid ekstreemspordiäri suurnimesid ja nende olulisi teisi.

Tõsielustaar esines saates kolme teise paari seas, sealhulgas BMX-hüppaja Cory Nastazio ja freestyle motokrossisõitja Jeremy Stenburg koos oma partneritega.

Denise Russo kohtus VH1 saates Pierre Luc Gagnoniga "X-Life," tõsielusari, mis tutvustab mitmeid ekstreemspordiäri suuri nimesid ja nende olulisi teisi.

Denise Russo kohtus Pierre Luc Gagnoniga VH1 sarjas “The X-Life”, tõsielusarjas, mis tutvustab mitmeid ekstreemspordiäri suurnimesid ja nende olulisi teisi. (Getty Images)

Russo näitas oma sotsiaalmeedia lehel sageli oma kehatätoveeringuid koos oma poja Leo Wolfiga.

MEIE MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Eelmisel kuul jagas ta videot Leo Wolfi lumelauaga sõitmisest ja märkis, kui uhke ta oma poja üle oli.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“See on minu 8-aastane poeg Leo Wolf lumelauaga sõitmas alles 3. korda elus. Olen tema üle nii uhke ja nii uhke, et olen tema ema. Ma igatsen teda nii väga iga hetk päevast ja ma ei jõua ära oodata. kuni me jälle koos oleme. Ma armastan sind, mu armas poiss, kogu südamest!”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply