Zach Nunn esitab kongressi automaatse palgatõusu lõpetamise seaduse

0

Äsja vermitud president Zach Nunn (R-IA), kes võitis eelmisel aastal kongressi ühel parimal võidusõidul endist esindajat Cindy Axnet, kehtestas seadusandluse, millega lõpetatakse Kongressi automaatne palgatõus.

Nunn tutvustatud õigusakt, millega tunnistatakse täielikult kehtetuks seadusesäte, mis näeb igal aastal ette automaatse Kongressi liikmete palga korrigeerimise, mis peaks jõustuma automaatselt igal aastal. Kongressi liikme eelnõu erineb varasemast seadusandlusest automaatse palgatõusu peatamiseks.

Hawkeye osariigi kongresmen selgitas, et kui tema seadusandlus ei võta kongressi vastu, et säte täielikult tühistada, oleks liikmete palgatõus 2023. aastal 4,5 protsenti, mis võrdub 7830 dollari suuruse lisapalgaga aastas. Kuigi liikmetele makstakse praegu 174 000 dollarit, soovib Nunn vältida selle edaspidist suurenemist.

Kongressi uurimisteenistus (CRS) tunnistanud Kongressi liikmete hüvitis on 174 000 dollarit, välja arvatud esindajatekoja spiiker, kes teenib 223 500 dollarit, ja senati pro tempore president, lisaks esikoja ja senati enamus- ja vähemusliidrid, kes teenivad 193 400 dollarit.

Palgatasemed on jäänud samaks alates 2009. aastast, kuna mitmed õigusaktid eitasid aastate jooksul kavandatud iga-aastaseid kohandusi, kusjuures viimased – esindajatekoja teatatud (HR 8237) ja senati kehtestatud (S. 4720) – külmutasid iga-aastased kohandused. kuni 2023. aastani.

Nunn selgitas, et seadusandjad “ei sattunud avalikku teenistusse selleks, et rikkaks saada” ja et teenima valitud peaksid aitama teisi enne iseennast, mis tema väitel hõlmas ka automaatse palgatõusu puudumist.

“See on terve mõistuse eelnõu, mis põhineb seadustel, mille ma paar nädalat tagasi kehtestasin, et keelata Kongressi liikmete aktsiatega kauplemine,” selgitas ta. “On aeg need seaduseelnõud vastu võtta ja tõestada Ameerika rahvale, et nende valitud esindajad mõistavad, et avalik teenistus on Ameerika rahva jaoks, mitte isikliku kasu saamiseks.”

CRS märkis, et Kongressi liikmete töötasu on “ajalooliselt olnud märkimisväärse arutelu ja arutelu, samuti aeg-ajalt segaduse teemaks”. Samuti tunnistatakse, et liikmetele makstakse palka vaid valitud ametis oldud aja jooksul ja pärast lahkumist nad palka ei saa.

Jacob Bliss on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jbliss@breitbart.com või jälgige teda Twitteris @JacobMBliss.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply